Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés betegségekkel...

Teherbeesés betegségekkel turbózva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 hónapja próbálkozunk baba téren, de egyre furcsább betegségek jönnek elő rajtam, meggátolva abban, hogy próbálkozhassunk.

Múlt havi ciklusom végén fertőzésem lett, mely a menstruáció alatt szerencsére elmúlt. Most viszont herpesz lett a hüvely bemenetnél. Sokk ként ért, mivel ilyenem korábban nem volt. Párom és én sem voltunk mással együtt és pont ovuláció előtt vagyok 1 nappal így ez a hónap is 100% sikertelen lesz.

Nem értem miért van most ez és rettentően elkeserít. Nem elég hogy nem jön a baba még beteg is vagyok és szenvedek.

Ma megyek magán orvoshoz, mivel az sztk-ban nem akartak ellátni (menjek a patikába és mondjam el mi a bajom, ott adnak rá valamit), mert nem volt időpontom.

Valaki járt már így? Annyira szomorú vagyok emiatt.


2017. nov. 28. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapja próbálkozunk, semmilyen betegségem nincs, és látod, még ígyis nehéz teherbeesnem. 20-as éveim elején járok, párom is. Nem cigizünk, nem iszunk alkoholt, semmi káros szokásunk, szenvedélyünk nincs. Azt tanácsolom, hogy nyugodj meg szépen, ne stresszelj rá, mert attól is lehetnek ezek a dolgok. Csak élvezd a szexet, ne pörögj azon, hogy mikor kell együtt lennetek, mikor van ovud. Túl görcsösen szeretnéd.. Nekem is volt egy ilyen időszakom,szörnyű volt..
2017. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Párom is erre kér, látja rajtam... :(

Én 26 vagyok, párom 27.

Azért is élem meg nehezebben, mert én már 1 éve szeretnék babát. Párom még nem érezte késznek magát, így vártam türelmesen.

Rá tesz egy lapáttal, hogy a hőgörbém full cikk-cakk és 10-es ovu teszt full negatív , így ovu előtt is. Múlt hónapban is 5 napig néztem, az is negatív volt.

És ez még rányom arra, hogy bennem van az az érzés.... nem oké velem valami.

Sok sikert nektek! :)

2017. nov. 28. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg menj el dokihoz, hátha kell egy kis progeszteron pótlás, és-vagy szedj folsavat, e vitamint (a párod is)

Meglátod, sikerülni fog, csak nyugalom.

2017. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ma fél 5-re van időpontom, így mindent elmondok a dokinak, innentől csak rajta áll, hogy utána járunk-e ennek.

Folsavat szedek, eddig nap 2x, de most már lecsökkentettem nap 1-re. Magnéziumot+b6-ot szedek, de akkor lehet valami komplex vitamint keresek, amiben van E, Magnézium és B6 vagy 12 vitamin.

Köszi! :)

2017. nov. 28. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 3 hónap próbálkozás után a "Nem elég hogy nem jön a baba..." kijelentés elég viccesen hat.
2017. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már ne is haragudj, de én nem úgy tesztelek minden hónapban, hogy áhh úgy sem lesz pozítív, hoszen 1 évig nagy esély van rá, hogy nem lesz! Igen is szeretném, ha mielőbb össze jönne és úgy is állok hozzá! A 24 napos ciklusaim sem normálisak és el is kezdek gyógyszer szedni a következő menstruáció alkalmával, amennyiben megjön. Így kiszámíthatóbb lesz a peteérésem. Nem vagyok az a típus aki teljes nyugalommal 1 éven át nézegeti a negatív teszteket anélkül, hogy bármilyen segítséget is kért volna már...
2017. nov. 29. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!