Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszi előtt 2-nappal, bal...

Menszi előtt 2-nappal, bal oldali petefészek szurka, bő vizes folyás, érzékeny mellek, utalhat terhessegre? Tapasztalatokat olvasnek.

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek alapvetően mensi tünetek is lehetnek, nálam például mindjárt megjön érzés, és nagyon erős mellfeszülés jelezte, hogy nem vagyok egyedül. Bár kellett 2-3 nap mire leesett, mivel már majdnem 1 éve próbálkoztunk és volt már előtte mindenféle "tünetem" az azelőtti hónapokban. Egyébként teljesen abban voltam, hogy csak előbb fog megjönni biztosan, de amikor 2 nap után sem történt semmi, délutáni vizeletből egyértelmű pozitívat teszteltem. Igaz a melleim jobban feszültek mint máskor, mondhatni majd leszakadtak napokon át.

Szerintem mindenképpen várd meg a menzesz napját, és utána tesztelj, mert még bármi lehet ebből :) Drukkolok!

2017. nov. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség és baba előtt is ezek voltak.

(ami természetes, hisz a koraterhes és premens tünetek megegyeznek)

2017. nov. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nekem mindig menszit jelent.

2017. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, remélem igazad van, de tényleg még ilyen nem volt olyan mintha bepisiltam volna. A menszi előtt mindig krémes folyasom szokott lenni. Remélem baba van a dologban 😊
2017. nov. 29. 11:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi elneztem mit írtál 🙄
2017. nov. 29. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem menzi előtt mindig volt ez a bő vizes folyás. Onnan tudtam, hogy pár óra és megjön. Viszont mikor terhes lettem nem volt ilyen mértékű folyásom, csak a cicim fájt nagyon, de az fájt amikor megjött is. Szóval nem nagyon volt konkrét tünetem a terhességre. Nem várt utáni 3. nap teszteltem erős pozitívat. Azóta viszont van néha ilyen krémes folyásom.
2017. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?? :)
2017. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos ma megjott. 😢
2017. dec. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!