Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esetleg jó tanácsa valakin...

Van esetleg jó tanácsa valakinek hogy hogyan eshetnék természetes úton mihamarabb teherbe?

Figyelt kérdés
Folsavat már szedek!

#Baba-babavállalás
2017. dec. 5. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

- hormontorna (aviva torna vagy arwen torna)

- folsav aktiv verzioja (folat, az inofolicban es a pure encapsulations termekei kozott van biologiailag aktiv, biztosan felszivodo folsav, a termekenysegi problemakkal kuzdok egy reszenel gond van a sima folsav atalakitasaval)

- csaladallitas a lelki okokra valo ranezes miatt

- ovulaciosmikroszkop

- Gyenged fogamzasgatlas / termekenysegtudat csoporton kerdezni a facebookon

2017. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szia. Erre nincsenek jóa praktikák, hiszen akkor mindenkinek gyorsan sikerülne. Amiket nekem tanácsoltak: legyetek együtt 2 naponta, figyeld az ovud, tegyél párnát a feneked alá, hogy ne follyon ki. Ezeket a tanácsokat kaptam. 22 hónap után sikerült a baba.
2017. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szexet próbáltad már???
2017. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Ne mosd ki, bevállt recept. 👌
2017. dec. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

"Küldő: Cloe19

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 12:35

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Van esetleg jó tanácsa valakinek hogy hogyan eshetnék természetes úton mihamarabb teherbe?

"Szexet próbáltad már???"

Az üzenet: Egy kicsit primitív vagy!!! De az iskolázottságod és az inteligenciaszinted tükröződik a kommentjeidben! Bízom benne hogy a jövőben szorúl beléd egy kis emberség es nem az tükröződik majd rólad hogy milyen ingerszegény, kissebbrendűség körében mozgó,iskolázatlan valamiként tengeren majd az életed tovább! Sok sikert és kívánom hogy ne küzdj olyan problémával ami a kérdésemben meg volt említve! A válaszodra nem fogok reagálni gondolom hogy mit fog tartalmazni😉"



Hát, ez 😀😀😀

2017. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5/5-s te is kaptál privi üzenetet? Nekem is pont ezt küldte, nem nagy fogalmazó képessége lehet ha mindenkinek ezt küldi el. :D

Töröltem is az üzenetét, nem süllyedek le a szintjére.... Buta P***

Ha ennyire okos vagy logikázd ki hogyan legyen gyereked!

2017. dec. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
😂😁👌
2017. dec. 13. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!