Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha reggel kimentem wcre és...

Ha reggel kimentem wcre és utána mértem a hőm attól lehet alacsonyabb?

Figyelt kérdés
36,7 lett mára 13.dpon, tegnap 36,9 volt. Első terhességemnél ekkor már 37 volt. Ha már igy leesik megszokott jönni, de még semmi. Sajnos reggel muszáj voltam ébredés után wcre menni, esetleg ez befolyásolhatta, hogy alacsonyabb lett?

2017. dec. 7. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pont hogy magasabb lesz mert mozogsz már.
2017. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Én is szoktam kíváncsiságból méregetni,de nem érzem,hogy megbízható lenne.37,0- et mértem pár órával azelőtt,hogy megjött volna.Szerintem ez a méricskélés is csak arra jó,hogy stresszelje az embert.
2017. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
tök mindegy, milyen a hőd, ha egyszer mérés előtt már felkeltél. mintha nem is mérted volna.
2017. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2#-es:

Nem mindenkinek esik le a hője a menzesz napján,megjöhet attól hogy 37 a hőd,és másnaptól esik ilyen esetben.

2017. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mensi 2.napján esik le a hőm. És ez a mérés nagyon is jó dolog. Nekünk így sikerült a baba.
2017. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!