Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negativ terhessegi teszt,...

Negativ terhessegi teszt, menzesz nincs. Akkor mina gond?

Figyelt kérdés
3 napja kesik a menzeszem. Nem nsgyon szokott kesni egyebkent. A nem vart napjan csinaltam clear blue digital tesztet, negativ lett, majd masnap is egy super intenziv csikos tesztet, de azon is csak egy csik van. a hassm fájdogal de nem ugy ahogy szokott... nagyon stresszed voltam az elmult ket hetbe es enni se nagyon ettem rendesen. ez közrejàtszhat? vsgy lehet terhes vagyok de még nem mutatja?

2017. dec. 8. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A "nemevéstől" és a stressztől is késhet, elég csak az egyik hozzá. Nekem a nemvárt után 4 nappal lett olyan halvány a tesztem, hogy a férjem akkor azt mondta, hogy nincs ott semmi, csak odaképzelem. Pont ma 13 hónapos a kislányunk. Szeretnétek gyereket?
2017. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha jönni akar jöjjön, ùgy vagyunk vele... egyébként 6àn kellett volna megjönnie. ma 8. akkor màr a holnap reggeli tesztnek illene mutatnis valamit, nem? én a nem vàrt napján csinaltam meg màsnap. ha a holnapi nem mutat pozit akkor az tuti negativ már??
2017. dec. 8. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtökön kellett volna megjönnie és hétfőn lett egy baromi halvány. Holnap még csak 3 nap késés lesz:).
2017. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia :) èn is ugyan ìgy vagyok vele :/ nekem is 3 napja kèsik ès tegnap negatìv lett a teszt :/
2017. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ma van 6ik napja hogy késik, és megyek nögyogyaszhoz. tegnap még mindig negativ volt a tesztem kivancsi vagyok mit fognak mondani
2017. dec. 11. 06:49
 6/6 Ginger Mama ***** válasza:
Jajj írd meg lègyszives! Nekem vasàrnap kellett volna meghönnie de semmi, enyhe görcsök vannak de nem olyanok mint màskor. Vasàrnap hajnalban riadtam fel azzal az agondolattal, hogy "Ùristen terhes cagyok". Ennyi a bizonyítèkom. 😂 Ma reggeli tescos 5€-s teszt negatív... 2 mobilappot hasznàlok, a màsik csütörtökre írja a mensit szòval lehet csak pszichoszomatikus tüneteket produkàlok. Szorítsatok! ;)
2017. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!