Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki mai napra nem...

Ki az aki mai napra nem várja. Esetleg holnapra?

Figyelt kérdés
Mit èreztek? Van alhasi fájdalmatok? Első babátokat várjátok?

2017. dec. 8. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem várom holnapra,a mai teszt negatív,holnap lesz a szülinapom,nagyon szép nap lenne,ha teljesülne a vágyam.Viszont mi már 8. éve várjuk és első baba lenne :)
2017. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok,semmit nem érzek,csak a megjön érzés szokásosan.
2017. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon drukkolok neked :) mi csak 3 hónapja probálkozunk. 1 napja kèsik holnap reggel csinálok tesztet.
2017. dec. 8. 15:32
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én 10.-re nem várom, az számít? :D csak viccelek. Nekem a derekam fáj, meg nincs olyan szurkolós pms érzésem, mi t szokott. Ma reggeli első vizeletből sikerült egy időn túli halvány pozi. Hát, kíváncsi leszek a továbbiakban...
2017. dec. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szia:) gratula drukkolok hogy baba legyen a dologba. Nekem mèg mindig negativ a teszt szóval nem valószìnű hogy van valami pedig mindig időbde megjön.
2017. dec. 9. 05:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia! Mai tesztem is negatív időn belül (25ös expect, nem volt más :) ) , de még mindig semmi jele a mensinek. Inkább ilyen zsibbadós, szivacslabda van a méhem helyen érzésem van. 4es vagyok.
2017. dec. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szia! Ameddig nem jön meg szerintem van remèny :) nekem se jött meg. 3 napja kèsik. Nemtudom mikor teszteljek.
2017. dec. 9. 08:34
 8/16 anonim ***** válasza:
Időn kívül megint kijött a második csík :D Igen, amíg nem jön meg, van remény :) Drukkolok neked!
2017. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Èn már feladtam:/ egyszer volt hogy 8 napig nem jött meg. Abból se lett semmi. Vezzeg hogyha nem akarnám akkor biztos règ sikerült volna. Szerintem lesz az időn belül is :) nagyon drukkolok neked
2017. dec. 9. 13:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi lett Veletek lányok?
2017. dec. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!