Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. s. a terhességi tesztet...

S. O. s. a terhességi tesztet befolyásolja ha vizeletben sok minden nem lett jó?

Figyelt kérdés

Volt vérkep és vizelet vizsgálat a vizeletben volt.

Fehér versejt

Vörös versejt

Bilirubin pozitív

És valami baktérium is pozitív.


Ez volt 28-án. De kaptam gyulladás gátló infúziót és fájdalom csilapito szurit és medrol szurit is.

Ízületi gyulladás miat.


Észre vettem hogy reggelente szedulok és csináltam egy tesztet és majd elajultam azonal pozitív lett!!!!

Szúr mindkét petefészek és olyan meg jön érzésem van.

Szerintetek a fentiek befolyásolják a tesztet? Köszönöm.


2017. dec. 9. 08:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha és pár nappal ezelőtt azt hittem meg jött mert reggel picit rózsaszínű volt de csak pisi után. Azóta semmi.
2017. dec. 9. 08:30
 2/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat szét szórt vagyok mert teljesen most azt sem tudom mivan!!

39 éves vagyok már.

:(

2017. dec. 9. 08:32
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem, ezek nem befolyasoljak, a terhessegi teszt a hcg hormonra reagal, masra nem.

Ha az megnyugtat, akkor csinalj meg egy tesztet, de ha valoban pozitiv lett egy teszt is, akkor minden bizonnyal terhes vagy.

Nem irtad, hogy mikor lett volna aktualis a mensid, de ha attol a naptol szamitva jo ket hetre felkeresel egy orvost, akkor ultrahanggal mar egesz biztosan latszani fog a terhesseg.

2017. dec. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen valóban pozitív! Erősen. A menstruacio hogy mikor kellett volna meg jöjjön halvány gozom nincs mert fel borult a gyulladás miatt. Köszönöm.
2017. dec. 9. 08:42
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen élőben erősen látszik.

2017. dec. 9. 08:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, ezek nem befolyásolják! És mivel a mensid sem jött meg, így több mint valószínű, hogy terhes vagy! Gratulálok!
2017. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!

Ez csak is isten ajándéka lehet. Az év elején vesztettem el a babám 12 héten. Fogok még ismételni tesztet.

2017. dec. 9. 09:50
 8/9 anonim ***** válasza:
:) gratulálok. De kezeltesd ki a bacidat mindenképpen.
2017. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok!! A medrol szurot emlitsd meg a nogyogyaszodnak. Szteroidrol fontos tudnia. Boldog babavarast!
2017. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!