Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel történt már ilyen?...

Nikoletta 05 kérdése:

Valakivel történt már ilyen? Fogamzásgátlo, hormon zavarok, menstruácio kimaradása, teherbe esés

Figyelt kérdés

Valaki esetleg tapasztalt már ilyet?

4 èvig fogamzásgátlót szedtem az orvosom utasítására abba kelett hagynom mert nem tudtam már hizni csak fogyni 60 kilorol lefogytam 42 re.

Ezután 11 honapig nem jött meg a havi az orvos vèlemènye: nincsen semmi baj a hormonok miatt van hirtelen meglettek vonva. Türelmesen várjak ès megfog jönni 2 hónaponta vizsgálat. Igy is törtènt 11 hónap után ujra megjött. A kèrdès az lenne,hogy ha valakivel törtènt ilyesmi akkor utána mennyi idő elteltèvel esett teherbe?


2017. dec. 9. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
11 hónap után ez az első vérzésed? Vagy azóta rendszeresen van minden hónapban?
2017. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azóta ez az első teljesen normális volt nem voltak fájdalmak sem. Jövőhetre várom a másodikat.
2017. dec. 9. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megjön a második is, az egy jó jel lesz, akkor beáll a ciklusod, és bármikor jöhet a baba.


Én nézném a helyedben, hogy van e ovuláció, mert sajnos nem biztos hogy van, attól hogy jelentkezik vérzés.

2017. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szèpen a választ. Januárra kaptam időpontot az orvoshoz,elmegyek hogy megkèrdezhessem minden rendben van ès lehet-e majd esetleg baba is.
2017. dec. 9. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
menj el egy endokrinológushoz,és csináltass egy hormonsort? A nőgyógyász nem ért ehhez!
2017. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!