Sonkacska kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Októberben voltam együtt párommal védekezés nélkül többször is. Utána novemberben megjött de csak 2-3napig volt meg de azt sem rendesen. Azóta nem voltam a párommal mert külföldön dolgozik de most decemberben már késik egy hete a menstruációm csináltam már 2tesztet mind a kettő negatív szurkál a hasam alul, nagyon sok fehér folyasom van azt hiszem mindig hogy megjött de nem mert csak a fehér folyást érzem mindig. Nem szokott késni egyébként és ez a 2-3napos menstruációm is most volt elsőnek. Lehetek terhes? Ha nem jön meg a héten sem akkor készülök a dokihoz.

2017. dec. 11. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Októberben ovuláció környékén is voltatok együtt?

A teszteket mikor csináltad?Nem túl korán?

2017. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.voltunk! A tesztet most csináltam a késés második napján. De ha akkor estleg össze jött volna akkor már simán kikelenne mutatnia a tesztnek nem?
2017. dec. 11. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megjött azóta, nem hiszem hogy terhes vagy.
2017. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,ennyi idő múlva tényleg ki kellene már mutatnia.

Valami más oka lehet,amiért pár napos volt csak a vérzésed.

Reméljük,következő alkalommal szerencséd lesz.:)

2017. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért a biztonság kedvéért elmegyek még a héten orvoshoz. Köszönöm :)
2017. dec. 11. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!