Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvosok, védönök, esetleg...

Orvosok, védönök, esetleg olyanok írjanak akiknél volt ilyen. Mitöl lehet sok barna folyás pozitív teszt után? Bövebben lent

Figyelt kérdés
pozitiv lett 3 tesztem terhes tüneteim vannak viszont van meg hatra ket nap a nem vart menzeszig. ha van itt olyan akinel volt ilyen vagy vedono esetleg orvos az segitsen. nagyon felek hogy megint elvetelek egy par oraja barnas folyasom van tobb mint par csepp de nem tul sok. a wc papiron nagyon enyhe szine van nem hasonlit verhez de nagyon felek. ittam 2 magneziumot. babát szeretnénk. hallottam hogy beagyazodas lehet de ez nem csak egy-ket csepp ezert felek

2017. dec. 14. 22:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem mentel mar be az ugyeletre? Foleg, ha mar volt vetelesed is... nekem ennyin mult az eletem pont, ha anyam nem megy be a korhazba, amikor elkezd verezni, akkor elvetel, es en most nem irkalok ide.
2017. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj be a kórházba. Lehet egy kis hormonpótlástól megoldódik. Ne legyen baj. Max azt mondják, hogy nincsen gond, de én biztosan bemennék.
2017. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy külföldön vagyok itt nem tudok menni
2017. dec. 14. 23:02
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Miert? Messze van a korhaz? Vagy nem foglalkoznak veled?
2017. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne tudnál? Mindenhol van sürgősségi.
2017. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen csak rengeteg pénzt kellene fizetni hogy fogadjanak
2017. dec. 14. 23:19
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

Nekem volt ilyen a 10. hétig.


Orvoshoz felesleges elmenni sajnos, én mondtam terhesgondozáson a barnás vérzést, erre azt a választ kaptam, hogy pihenjek sokat.

Se vizsgálat, se progipótlás, később mikor elmeséltem egy kórházi asszisztensnek azzal védte a kollégáját, hogy ilyen korai terhességnél vérzéssel nem tudnak mit kezdeni. Akkor mégis miért olvasom, hogy egyesek hormonpótlást kapnak ilyenkor? Főleg, hogy épp ez előtt a terhességem előtt volt missed ab-om.

Ennyit az állami ingyenes ellátásról :(


Kérdező ne aggódj, nem jelent feltétlen rosszat, nekem is megmaradt ez a baba, már a 24. hétben járok.

2017. dec. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, velem is ez volt. Én bementem az ügyeletre de onnan haza küldtek azzal, h túl korai, bármi lehet.

Utána mégis kaptam progeszteron pótlást, feküdtem, vártam h mi lesz. A barnazas nem múlt el. Aztán végül hetente jártam uh-ra de maradt üres a petezsak ill egy kitágult szikholyag még bele került de ennyi. Missed ab. Kívánom h veled ne ez legyen és baba legyen! De hormon pótlás nem ártana!

2017. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Egyre jobban aggódok nem múlik el és kezd véres lenni. Nem akarok megint elvetélni
2017. dec. 14. 23:35
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát pedig sanszos. Lehet, hogy csak kémiai terhesség. Ezért nem szabad korán tesztelni. De mindenkép dokihoz kéne menni, mert ha alacsony progi szint miatt van, azon lehet segíteni.
2017. dec. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!