Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisanyukák, mit tegyek anyukám...

Kisanyukák, mit tegyek anyukámmal?

Figyelt kérdés

Kicsit fura kérdés,és érzés is egyben. Kb 1 éve kezdödhetett az egész,a szüléssel. 3am voltunk otthon,apukém,apósom és én.Már görcseim voltak,de épp férjem munka miatt távol volt,és 1 hónappal hamarabb indult meg a szülés mint azt vártuk,igazábó ugy volt kiszámítva,mire hazaér együtt megyünk szülni.Ez nem igy lett. A kórházban apukám és apósom mellett szültem,végig ott votlak velem,örültem is neki,mivel nem magam maradtam.Édesanyám esti müszakos volt egy öregek othonában,és nem tudta kicserélni semmikép.


A baj itt kezdödött,amikor megtudta,hogy apósom is bent volt velem. Nagyon elkezdett nekem majd apukámnak is hisztizni,hogy miért szültem egy idegen elött,hogy meztelenül látott stb stb...Nagy balhét csapott.


És csak folytatodott az egész,nem engedte,söt abszolót nem engedi pl hogy férjem szülei elött etessem a picit,sem melltartóban nem lehetek,semmi. Volt hogy lehordott minden utolsónak,hogy hogy képelem,hogy más férfi lát engem ugy a férjemen kívül. Ez miatt a csaladi viszály is kitört,már megpróbáltam 100 szor anyukámmal beszélni is.Eredménytelen. Etetés számomra a család elöt van csak,és ök is acsalád része.Esetleg valaki aki hasonlót már tapasztalt,kérem ,nagyon szépen kérem,hogy irja meg mit tett,tenne,vagy ötletet. Köszönöm.



2017. dec. 15. 00:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
65%
De miért nem teszed helyre anyádat? Egyszer kéne elküldened úgy a fenébe, hogy megtalálja a helyét, és többet nem lenne ilyen probléma.
2017. dec. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
Attól függetlenül após nem a szülőszobára való...
2017. dec. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
32%
Azt értesd meg vele, hogy pont ugyanolyan nagyszülője a gyereknek, mint anyád.
2017. dec. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 babyboom567 ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!


1.Nem szültem volna apósommal,de még a saját apámmal(sőt anyámmal sem),akkor sem ha a férjem nincs ott.

2.Azt a pár alkalmat amikor más előtt kellett szoptatnom kibírtam, de mindig az érdekelt,hogy mások mit kíváncsiak a szoptatásra,hisz SZERINTEM az olyan intim dolog(az anyára és a gyerekre tartozik).Később simán elvonultam, hogy szoptatok,és bezártam az ajtót.Szerencsére vették a lapot.(Bár férfi(nagybátyám) előtt csak 1x kellett szoptatnom)

3.Nekem anyósom szövegelt régebben,hogy hordjak melltartót itthon is,egyszer kiosztottam,hogy az én dolgom,és itthon úgy öltözködök ahogy kényelmes,azóta nem mondja.

4.Anyukádnak meg mond meg,hogy felesleges hisztiznie,ez a szülés megtörtént,nem tudod visszacsinálni, hagyja abba.

2017. dec. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%

Mit keresett apád, meg apósod a szülőszobán?? Ha a fèrjem nincs ott, akkor egyedül szülök.

Nem èppen normális látvány kèt fèrfi, akik nagyszülői státuszban asszisztálnak a szülèsnèl. Főleg úgy nem, hogy ez a kèt fèrfi valószínűleg a saját gyerekei születèsènèl nem voltak ott.

Ez a dolog a gyerek apján kívül nem tartozik másra!

Anyád túlreagálja a dolgot, de valóban nem èrthető a kèt nagyszülő jelenlète!

2017. dec. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk elèg èrdekes, hogy te lazán engedted, hogy apósod ès apukád ebben a szituban lásson! Valljuk be, egyikőjükre sem tartozik!

Azt se èrtem, mièrt kell neked mindenki előtt szoptatni? Nem tudsz elvonulni? Èn mèg nőkènt is zavarban èrzem magam, ha a barátnőm előttem szoptat, mert nekem ez annyira intim. Èn elvonulok mindig.

2017. dec. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
Hasonlot??? Kinek jut eszebe ket ferfival szulni? Foleg apos?! Hat az eletemben nem hallottam ilyet... Miert kellene melltartoban maszkalnod elotte? Es szoptatni?
2017. dec. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez elég bizarr. Főleg após előtt....De ha szerinted nem, akkor állj a sarkadra és küld el anyukádat melegebb éghajlatra. Végülis felnőtt vagy azt csinálsz amit akarsz.
2017. dec. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 babyboom567 ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!

Az 5-ös válaszoló vagyok.Még gondolkodtam.

41 éves nő vagyok.Elképzeltem a szitut,amit írtál.

Ha a menyem szülne és csak én vagyok ott mint ANYÓS,akkor(nőként) MEGKÉRDEZNÉM a menyem ,hogy szeretné -e ha bent lennék.

Ha én lennék az APÓS,akkor meg sem kérdeznék ilyet mert szerintem ezt nem illik,maximum akkor elgondolkodnék ha a menyem SAJÁT MAGÁTÓL KÉRI(könyörögne),hogy nem akar egyedül lenni.(De ugye te nem voltál egyedül,mert apád ott volt).


Mondjuk lehet olyan helyzet,hogy pl valami tragédia miatt csak após az egyetlen élő rokonod,támaszod, akkor esetleg ott lehet.De nálad szerencsére van család.


Anyukáddal meg nem beszélni kell,hanem határozottan megmondani hogy:" Anya fejezd be,itt az unoka vele foglalkozz,nem tudom visszadugni, hogy újból megszüljem,hogy te legyél ott,szóval erről többet nem akarok beszélni,Nincs szükségem arra a plusz feszültségre amit okozol,élvezni akarom a babázást,felnőtt nő vagyok az előtt szoptatok aki előtt akarok,akár a nyílt utcán is"

Különben a saját privát véleményem,hogy nagy bunkóság volt apósodtól ,hogy bement a szülésre.De minden család más.

2017. dec. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy év alatt nem sikerült megbeszélni ezt a dolhot anyukáddal, akkor nehéz lesz túllépni rajta. Furcsa, hogy őt zavarja a legjobban. Anyósod, férjed mit szól ezekhez a dolgokhoz?
2017. dec. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!