Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Számít hogy ejakuláció után...

Számít hogy ejakuláció után mennyi idő után kelek fel a teherbeesésem szempontjából?

Figyelt kérdés
Sőt az is hogy megyek-e utána pisilni. Vagy a potenciális sperma már jó helyen van és nem jöhet ki mindjárt pisiléssel mondjuk. Olvastam itt, hogy valaki 1 óráig is háton fekszik párnával alatta.

2017. dec. 15. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Inkább lógj fejjel lefelé, úgy biztos, hogy a jó irányba megy. Amúgy nem, pisiléssel nem jön ki. Annál jóval mélyebben van.
2017. dec. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem számít. Akár rögtön mehetsz pisilni, fürdeni, a méhnyakon átjutott kis fickókat nem fogja érdekelni.
2017. dec. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2017. dec. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Pisilèssel hogy jönne màr ki az, ami a mèhszájadnál van kb.???

Kb.10cm-rel odèbb vannak a spermák, mint a húgycső nyílás.

2017. dec. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem úgy értettem hogy a húgycsőből jönnének ki azért.
2017. dec. 15. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Úgy érti hogy ha felkel és pisil akkor jobban kifolyik a cucc mintha nem kelne fel.

Nekem is volt egy ilyen kérdésem, engem is leoltottalak hogy sügér vagyok, mert nem kell utána pihenni.


Viszont sok szakember, és ezzel foglalkozó "irodalom" szerint jó ha ejakuláció után nem ugrassz egyből, elősegítheti a célbaérést. Én így teszek.

2017. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Elány ***** válasza:

Nekem eszembe se jutott h arra gondolnál h a pisivel jön ki.

Teljesen jogos kérdés sztem ha egyből felpattansz és minden izmodat elengedve pisilsz egyet (olyankor nem hiszem el hogy aki hülyének nézte a kérdezőt nem szokott kifolyni) majd jol ki is tusolod magad nem e nehezíti a dolgot ahhoz képest ha pl fekszel még kényelmesen az ágyban.

2017. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!