Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondolom így tök felesleges...

Gondolom így tök felesleges mérni?

Figyelt kérdés

4 nap múlva ovu, de úgy meg fáztam, höemelkedésem van folyamatosan jó masszív megfázás: torok, arcüreg, orr...


Szóval gondolom így úgy se fogy látszódjon a hőn ha ovulálok?



2017. dec. 15. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mérném azért h majd egybe latszodjon szepen a gorbe. Vagyis én mértem betegen is.:) De nagy jelentosege persze nem lesz. Jobbulast
2017. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem erdemes igy, a betegseg befolyasolja a hot. Nezd a nyákot inkabb ill mehnyakat h puha-e.
2017. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Az ilyen fizikai önvizsgálat eddig nem jutott eszembe. Leírod mit kell figyelni, mikor lehet jó az időzítés?

2017. dec. 15. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Mehanyakat sztem meg pont ne tapizd.. egyreszt beteg vagy maskepp ahhoz honapok ota kene vizsgálgasd magad h tudd NÁLAD milysn ha lennt , középen v fent van

Kemény puha a méhnyak stb.. semmi értelmd

2017. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja igaza van a harmadik valaszolonak ha eddig nem csinaltad soha akkor most hirtelen nem fogod tudni mivel nincs viszonyitasi alapod. De a lenyeg roviden hogy kitapintod a mehnyakad a ciklusod soran es amikor a termekeny napok vannak puha tapintasu mint az ajkaid, ha nincs termekeny nap akkor kemeny tapintasu mint az orrod hegye. Es a huvely folyas is ovu elott kez ujj koze veve szakados, termekeny napokon meg nyulos tojasfeherje szeru es szethuhato a ket ujj kozott. De keress ra.
2017. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ma már jobban vagyok, nincs lázam.

Lehet hogy a lehetséges ovu miatt esett le a hőm?

2017. dec. 17. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!