Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló, vérzés, terhesség?

Fogamzásgátló, vérzés, terhesség?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban elégfé meghíztam. Plusz 10 kiló. Stressz, költözés, munkahelyváltás stb. Nem probléma amúgy a súly, nem zavar.

Viszont elkezdtem agyalni, hogy mi van ha terhes vagyok? Nem a hízás miatt. De mivel munka nélkül voltam, össze- vissza teltek a napok, és a gyógyszert is később vettem be a megszokottnál. Egyszer elfelejtettem, de utána használtunk óvszert is. Meg is jött, de mégis félek, hogy terhes vagyok, gyógyszernél amúgy is megjönne. Nem lenne baj a baba, pont ezért változtattunk, de hétvègente iszunk alkoholt társasággal, szedem a gyógyszert. Eszem mikor eszembe jut, akkor se feltétlen egészséges kaját. Nem szeretném ha kb 2-3 hónapja lenne baba és baja lenne miattam. Több mint 10 éve szedem a gyógyszert. Remélem nem lesz gond.


2017. dec. 15. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés komoly? Ha 10 éve szeded, nem lehetnél (elvileg) ennyire buta!
2017. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, persze, mert a kor összefügg az agyi kapacitással. Köszönöm az értelmes hozzászólást.
2017. dec. 15. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem bőven felnőtt nő lehetsz ha 10 éve szeded. Azért ne haragudjál, fogamzásgátló mellett, rendszeres vérzéssel azt feltételezni hogy talán 2-3 hónapos terhes lehetsz, úgy hogy egy tesztet nem voltál képes még megcsinálni eléggé buta nő képére vall.
2017. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mondtam én, hogy okos vagyok?

Amúgy most este fürdés közben jött egy ilyen gondolat.

Ma már nem tudok tesztet venni, majd holnap. Dokihoz is hétfőn tudok menni.

Gondoltam itt segítséget kap az ember, és nem a mentális képességeiről oktatják ki.

Apropó helyesírásomban nincs gond?

2017. dec. 15. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Azzal nincs. De a kedes ertelmetlen. Minimalosnal is kisebb az eselye hogy terhes vagy. Nem zudom mik ezek a kerdesek mostanaban. Szedem a gyogyszert terhes vagyok e. 10ev folyamatos szedes mellett igencsak nehez. Vegyel egy ezet, de orvoshoz felesleges menned. Csodalkoznek ha nem rohogne ki
2017. dec. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!