Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk. Azon vagyunk....

Babát tervezünk. Azon vagyunk. De egy alagut szindroma akadály? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Babàt szeretnénk, de a hàzidokim alagut szindromàt diagnózizàlt.Neorolugushoz küldött, beutaloval.Idöpont sokàra van.Volt igy valaki?

Vagy akinek a kezét műtötték.Köszönöm a vàlaszokat 😊


2017. dec. 21. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem a csuklodon at akarod megszulni, akkor nem
2017. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi..De nem.sajnos gyogyszert szedek, akkora fàjdalmam van.
2017. dec. 22. 00:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömnél is ez volt, ő megműttette a kezét, utána jobb lett, nem kellett gyógyszert se szednie, és nincs baja a kezének azóta. Budapesten a Honvéd kórházat javaslom.

Ha annyira fáj, tényleg a műtétet javaslom, utána pár hétig nem lehet vele mosogatni meg ilyenek, kicsit sajog egy ideig, amíg begyógyul a helye, de legalább nem lesz szükséged gyógyszerre utána.

2017. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinte, is előbb műttesd meg...

Nem fogod elbírni a kicsit utána...ha nem teteted rendbe.. A gyógyszerekről nem is beszélve, ezt a részt úgyis orvossal kellene konzultálni..

Nagynéném 55 évesen pikk pakk felgyógyult, szerintem fiatalabban sokkal gyorsabban rendbejönnél.


Mitől van? Neki a túlerheléstől, egészségügyben dolgozott, öregekotthonÁban is.

2017. dec. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Baleseti Dr Rupnik foorvos ur mutotte mindket kezem,tokeletesek es el is felejtettem a fajdalmat. Fodrasz vagyok es fel evvel a mutet utan mar siman birom a mostani unnepi hajtast,10-12ora munkat.

Utana vallalj babat sokkal konnyebb lesz igy.

2017. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Most az EMG vizsgàlatra vàrok még csak😐
2018. jan. 8. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Emineo egeszsegkozpont, kb 12-15e ft es 2-3nap alatt megvan a vizsgalat. En ott csinaltattam mert nem birtam varni ra mert nagyon fajt.

Mire allamilag sorra kerultem volna a vizsgalatra mar a mutet is megvolt.

2018. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!