Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megfog jönni vagy terhes vagyok?

Megfog jönni vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Meg kellene jönni e a menstruációmnak hónap elején de fájnak a melleim és a derekam, hátam görcsölök néha mintha meg lenne hangulat ingadózásaim is vannak és jön egy pici fehér folyàsom is néha hányingerem is van... A barátommal több mint 2hete voltunk együtt
2017. dec. 23. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván a "megszakításos módszerrel". Úgyhogy igen, terhes vagy.
2017. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülnék neki mert már a barátommal rég óta próbálkozunk:) fàradékony is vagyok..
2017. dec. 23. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk jósok hogy előre tudnánk mi fog történni.

Ha terhes is vagy ilyenkor még semmilyen tüneted sem lehet, uh amiket leírtál biztos nem emiatt vannak.

Ha nem jön meg csinálj tesztet és kiderül terhes vagy-e.

2017. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük a barátod eszét örökli majd és ilyen helyzetben teszt csinál nem pedig a GYK-n ír ki kérdéseket.
2017. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!