Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 7-én voktam együtt a...

December 7-én voktam együtt a párommal. Tegnap kellett volna megjönnie. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szedek gyógyszert. Kétszer 1-3 órával később vettem be. Szúr a hasam de nem jött meg és eddig pontos volt mindig. A teszt a terhességet kimutatná már?

2017. dec. 25. 10:09
1 2
 1/11 Ramone ***** válasza:
81%
Vegyél tesztet és rakd a fa alá... Lesz nagy öröm :D
2017. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már együtt
2017. dec. 25. 10:21
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Akkkor annál nagyobb lesz a meglepetés. :)
2017. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
56%

Az az 1-3 óra csúszás semmit sem számít. Ha egy napot kihagysz, akkor sincs semmi. Minimális intelligenciával belátható, hogy egy tabletta nem úgy működik, hogy 23 óra 59 másodpercig véd, utána mintha nem is lett volna semmi, megszűnik a hatása. Férfi vagyok, de még én is belátom ezeket az alapvető dolgokat.

Igen, lehetsz terhes, van rá minimális esély, de legvalószínűbb, hogy késik. Ezt okozhatja rengeteg tényező, kezdve pl. azzal, hogy gondolom sokat idegeskedtél.

2017. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%

#1,3, de hülyék vagytok!!

A teszt nem tudom, hogy alkalmas-e, hiszen a tabletta éppen azt a hormont tartalmazza, ami a terhességkor "keletkezik", evvel csapja be a testedet, hogy ne legyen peteérés. Ha holnaputánig se jön meg, irány a nőorvos. Egyébként nagyon kevéssé valószínű a terhesség, hiszen ha lenne peteérésed, az is jóval később lett volna. Ugye, nem ebben a hónapban kezdted a tablettát?

Nyugodj meg, más oka lesz a késésnek.

2017. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Augusztus óta szedem.
2017. dec. 25. 10:47
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát 5ös kicsit sem így van. Neü HCGt tartalmaz a gyógyszer, hanem ösztrogént és progeszteront olyan arányban, hogy a szervezet ellen dolgozzon, a természetes folyamatok ellen.

Szóval a teszt kimutatja, nyugodtan csináld meg! De ettől nem hinném, hogy terhes vagy a gyógyszernél még az is előfordulhat, hogy kimarad a mensi (persze ha nem egyszer történik akkor érdemes dokihoz menni) egyébként a szünetben bármelyik nap jelentkezik a megvonásos vérzés az normális.

Ha pedig pozi a teszt, ráérsz 2-3 hét múlva dokihoz menni, addig kb nem lát semmit.

2017. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyszeru. Tesztelj
2017. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
5 ös.. itt nem az 1#3#-as válaszolók a "hülyék"😁😁
2017. dec. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én 31 re nem vártam és nekem is mindig pontosan megszokot jönni.

Holnap akarok tesztelni. Mondjuk nálunk tervezet baba már a 2 baba

mert van egy 4 evés lányunk.

2018. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!