Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki a napokban fog...

Van valaki aki a napokban fog tesztelni? Milyen tüneteitek vannak? Persze ha vannak egyáltalán? Első baba lenne vagy már van esetleg? Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok melyik teszt a legjobb vagy melyik a legrosszabb?

Figyelt kérdés

#tünet #teszt #mesés késés
2017. dec. 28. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van már egy 19 hónapos fiam.


Eddigi hónaphoz képest megakarjönni érzésem van, pedig még kb 5-6 nap nemvártig.


Január 4.-n tesztelek.


Kimaradt menszesz napján mindegyik jó.

2017. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem már volt idontúl jól kivehető kétcsikos tesztem igy már nem merek tesztelni,most is van itthon xepil teszt mert csak 1napos barnázás volt menses helyett,gondoltam majd tesztelek de semmi tünetem nincs,igy nem igazan tudom mi legyen?!
2017. dec. 28. 13:51
 3/14 anonim ***** válasza:
En nemreg teszteltem negativat, masodik babara varunk. Facelle rapisilos tesztel van jo tapasztalatom, az x epil is jo szerintem, csak kevesbe erzekenyem mutatja, es 10 perc utan nem szabad vizslatni.
2017. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És késik a mensesed vagy megjött? Azóta teszteltél esetleg?
2017. dec. 28. 14:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Szombaton kellene megjönnie, majd aznap reggel tesztelek, ha nem jön meg. Semmilyen tünetem nincsen, első baba lenne.
2017. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem az elso gyerekem ota meg nem jott meg, ugyhogy ahhoz nem tudok viszonyitani (szoptatok meg).
2017. dec. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a negyedik gyermek lenne :) tüneteim vannak, de nem merem belelovalni magam... One step vateras tesztjeim vannak itthon, 2.napja késik, egyelőre a tesztek negatívak. A ciklusom fixen 33 napos. Olyan lassan telnek ilyenkor az órák... :( :)
2018. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem jan. 5-én vagy 6-án kellene megjönni. Ovu utáni 6. napon enyhe mensi szerű has- és derékfájást éreztem kb. fél órán át. Ma, a nemvárt előtt 3-4 nappal mindjárt megjön érzésem van, pedig nemvárt előtt egy nappal szokott csak lenni. A mellem ma már annyira fáj, hogy szétdurran, de egyébként már 10 napja fáj. És ugyanígy 10 napja farkasétvágyam van. Szóval reménykedem. Már van egy kislányom, de már nem emlékszem ennyire pontosan, hogy nála mi volt. Talán csak annyi, hogy amelyik nap meg kellett volna jönni, hastájékon semmi görcsöt nem éreztem és ez furcsa volt, plusz nagyon feszült és már a nemvárt napjára sokat nőtt a mellem. Most talán szombaton tesztelek leghamarabb.
2018. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Várom a fejleményeket...kinek hogy alakult ez a hónap? Esetleg ha van kép a tesztről szívesen megnézzük:)
2018. jan. 3. 21:46
 10/14 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló vagyok. Ma-holnapra nem várom, eddig nincs jele, hogy megjönne. Ma reggel feljebb ment a hőm is és vagy 2 napja megszűnt a mindjárt megjön érzés. Most semmi mensire utaló jelem nincs. Szerintem holnap reggel tesztelek. Nálad mi újság?
2018. jan. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!