Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt vagyok 3...

Menstruáció előtt vagyok 3 nappal és fehér krémes folyásom van kb 2. napja szerintetek ez mitől lehet? A férjemmel pont pén voltunk együtt.

Figyelt kérdés
Nagyon várjuk már a kis tesot! Szerintetek lehet köze a dologhoz? Kinek milyen tapasztalata van ? Még nem akarok tesztelni túl korai lenne.

2017. dec. 29. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött a mensim. Amikor teherbeestem, semmiféle folyásom nem volt.
2017. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez kb. bármit jelenthet. Felesleges ezen agyalni.

Ugyanannyira jelentheti azt, hogy van egy kezdődő fertőzésed akár, vagy éppen menstruálni fogsz, vagy valami miatt most jobban tisztulsz. Persze, lehetsz terhes is, pláne, ha rajta vagytok a témán, de ezen tényleg felesleges agyalni. Ha nem jön meg a vérzésed, reggeli vizeletből csinálj másnap tesztet, előbb felesleges.

2017. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2017. dec. 29. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!