Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a teherbeesés...

Mennyi az esélye a teherbeesésnek? Sziasztok! 40et idén töltöttem. Most decemberben a menses után 4 nappal (26án) 1 napig pici vérzést tapasztaltam. Számolgattam, menses előtt volt együttlét (11én). Azt hittem, felfáztam, de nem voltak kísérő tünetek

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném.... Azóta próbálgattam a tesztelni, de mindegyik negatív lett. Viszont már félidőn túl vagyok és semmi jel arra, hogy a peteérés megtörtént volna, hőm lennt maradt, illetve sem mellfeszülés, egyéb tünet nem tapasztalható. Őszintén meg vagyok ijedve, hogy nekem már nem lehet.....


Köszönöm a válaszokat....


2018. jan. 1. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előző hónapban mikor jött meg? :*
2018. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! nov 24.
2018. jan. 1. 15:34
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Idén töltötted? Január 1 van :)
2018. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet
2018. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igaz:) Már 2018-at írunk! :) Köszi .. helyesbítés: tavaly töltöttem :))


Holnap reggel megpróbálkozok ismét egy teszttel... köszi

2018. jan. 1. 15:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is indulj teszttel, illetve számolgass a ciklusoddal, hogy mikor lehetsz kb. termékeny.


Mióta próbálkoztok? A helyedben két-három hónap után már továbblépnék nőgyógyászhoz. Hivatalosan 1 év próbálkozás után kellene kivizsgálni és utánajárni, miért nem jön a baba. Anno egy meddőségi centrumos nőgyógyász javasolta nekem, hogyha van kockázati tényező (előrehaladott életkor, családban meddőségi problémák), akkor nem szabad annyit várni, hanem minél hamarabb menni tovább, hogy legyen időben segítség.

2018. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem olyan régóta... lehet kicsit túlrettegem a dolgot... nem titok, kicsit hipochonder vagyok, szóval mindenben látok kockázatot.... régebben volt terhesség, de betegség miatt meg kellett szakítani, szóval elvileg lehet... családban nincs meddőség hála istennek....

nem tudom másra gondolni, nekem ovulációs vérzésem sosem volt...

az orvos Innofolic-ot szedet velem... szóltam már neki, hogy tervezgetünk...

2018. jan. 1. 16:04
 8/12 A kérdező kommentje:

Volt még az 1 napos vérzés után 3-4 napon keresztül tejszerű sűrű váladék is. Olvastam pár helyen, hogy ez utalhat a beágyazódás utáni állapotra, de lehetett látni írásokat az ovulációra utalni. Ezért fordultam tulajdonképpen ide, talán ti a leírtak alapján tudtok valamit mondani rá... Elképzelhető egyáltalán, hogy ezidáig még nem lett pozitív teszt, ha terhesség állna fenn? Ez már 20 napot jelentene az együttléttől.


Ami nagyon zavar: pár hónapja mérem a reggeli hőmet. Egyértelműen látni a görbékből, hogy a luteális szakaszban már fennt van és még menses alatt is marad, aztán leesik...nekem 22-25 naposak a cikusaim... ezek szerinti félidőm már túl vagyok és még mindig az alacsonyabb hőmérsékletet mutatja...mintha nem lenne peteérésem??:)

2018. jan. 1. 18:15
 9/12 A kérdező kommentje:
még ma is negatív a teszt... lehet vmi bajom van... attól véreztem
2018. jan. 2. 14:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a lànyomnàl 23 napos késes után lett egy halvány pozitív. Most a mensim elott 8 nappal pozitívat teszteltem. Tehát semmi se biztos. :*
2018. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!