Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, rengeteg lenéző, sértő választ fogok kapni, de remélem, hogy lesznek akik segítenek.

15 éves vagyok, van barátom és most kezdtünk el a szexualitás felé nyitni. A menstruációm 5. napján pettingeltünk. Ő úgy nem nyúlt hozzám ebből kifolyólag, de én ráültem, illetve kézzel kielégítettem. Mindkettőnkön volt ruha, de én nyílván belenyúltam az alsónadrágjába. Szerintem nem élvezett el, azt gondolom észrevettem volna :D később tampont cseréltem, vízzel lemostam a kezemet, de nem annyira alaposan. Ugye így nem eshetek teherbe? Elképzelhető, hogy előváladékos lett a kezem illetve az is, hogy spermás, de annak kicsi a valószínűsége. Eltelt azért egy kis idő mielőtt tampont cseréltem volna. Ezek után még ennél is jobban fogunk figyelni. Én azt gondolom nem lehetek terhes, de aggódom. Az még hozzátartozik, hogy nem rendszeres a menzeszem, néha kicsit csúszik. Sajnos ezt a kérdést nem tudom senkivel körülöttem megbeszélni. Várom a segítő szándékú válaszokat, szép napot!



2018. jan. 3. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ha tampont használsz alaposan moss kezet!

Màsodszor meg, egy fszverèstől mèg senki nem lett terhes(mèg ha nem is alaposan mostál kezet, akkor sem)!

2018. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Esélytelen. De nagyon ajánlom, hogy írass fel nőgyógyásszal fogamzásgátlót, és ha azt meg a gumit is használjátok, nem kell soha ezen aggódnod.
2018. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
:S sajnos nem sok ėsz jutott neked mikor osztották. Inkább tanulj mint papás mamásat játszadozz.
2018. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Tanulok, azzal nincs gond. És ahogy írtam, gondoltam, hogy ebből nem lehet baj, de mint mindent, ezt is túl agyalom és izgulom. Szerencsés vagy, hogy neked ilyen problémáid még nem adódtak. Mmint a túlizgulással :) és igen...valóban ez most elég nevetséges volt, de mostmár teljesen megnyugodtam.

2018. jan. 3. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Az esélyed 0.

De mielőtt "nyittok a szexualitás felé", tájékozódjatok!

2018. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!