Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy meghosszabbodott a ciklusom?

Figyelt kérdés
Pontosan egy éve nem szedek fogamzásgatlót, pár hónap alatt szépen vissza is állt a ciklusom 29 napra. Soha nem ingadozott 1 napnál többet. Június óta próbálkozunk a babával, eddig semmi, ezzel nem is lenne gond, csak az utóbbi 3 hónapban már nem 29 napra jön meg, hanem 35-36. Mi lehet ennek az oka? Július óta hőmerőzök, az alapján van rendesen peteérésem, meg az ovu teszt is azt mutatja. Sokan mondják, hogy azért húzódott ki ennyire a ciklus mert nagyon ráfeszültem, a baba témára. Szerintetek?
2018. jan. 3. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem a szülések után változott a ciklusom de 2 baba között nagyon rendszertelen volt. Nekem is 28 napos ciklusom mire visszaállt, meghosszabbodott 35-37 naposra. Gondot nem jelentett, hamar összejött a második babánk. A hőmérőzés is megbízható, ha van peteérésed az alapján, akkor szerintem nem érdemes ezzel foglalkozni. Nyilván egy év alatt kevesebb így a lehetőség, kevesebb a ciklus, de bármikor sikerülhet. De azt nem tudom mennyire vagy ráfeszülve, de az szemet szúrt, hogy sokan mondják. Én csak a tesómnak mondtam el, mert vele mindent megbeszélünk. Ha tényleg nagyon rá vagy feszülve a babára, elvileg gátolhatja a terhességed de az biztos, hogy magadnak nrm teszel jót vele. Csak a stresszbe hajszol, nehéz a kikapcsolás, mondjuk én a nemvárt előtti napokban voltam csak így vele, de az is rossz volt, már saját magam kergettem az őrületbe. Szóval ha ekörül forog minden gondolatod, akkor próbálj meg lazítani egy kicsit!
2018. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam. Elöző hónapon stresszes volt, aztán meg a babaprojektre görcsöltem rá.
2018. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!