Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Parommal ket eve megszakitasos...

Parommal ket eve megszakitasos modszert alkalmazunk ( tudom nem vedekezes de nem bantuk volna ha ugy alakul, hogy szulok leszunk) viszont az utobbi honapok probalkozasa ellenere sem esek teherbe. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

4 honapja nem vedekezunk sehogy es meg sem szakitjuk megsem sikerul..Jarok nogyogyaszhoz nem talaltak semmi rendelleneset a vizsgalatok alkalmaval de mivel nem probalkozunk egy eve nem fogjak tul reszletesen kivizsgalni a dolgot. Mindenesetre furcsa,hogy eleg nagy a teherbe eses eselye megszakitassal es annak ellenere nem estem teherbe. Most viszont nagyon szeretnenk mar babat es nem jon.


(Kerlek a lenezo,mogorva kommentektol es troll uzenetektol kimeljetek meg koszi)


2018. jan. 4. 03:26
 1/3 Alisha80 válasza:
Lehetséges, hogy nagyon rágorcsolsz a babára. Én ugyanígy voltam a 2. gyerekemmel. 1 év próbálkozás után jött csak össze. Viszont az első és a harmadik gyerek nálunk úgy jött, hogy nem akartuk, de a termeszet megoldotta. :)Ha esetleg 1 év után sem jönne össze nálatok a baba érdemes kivizsgálás csináltatni.
2018. jan. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az előző hozzászólónak, lehet hogy nagyon ráfeszülsz a témára. Én ugyanígy voltam az első gyereknél, egy évig próbálkoztunk, mire összejött. Minden egyes alkalommal szentül meg voltam győződve, hogy teherbe esem és mikor nem sikerült, persze kiborultam. A vizsgálatok mind negatívok lettek, a páromnak már volt gyereke egy előző kapcsolatból, így nem tudtam mást tenni, mint kicsit "elengedni" a dolgot. Akkor már emlékszem, év vége volt, elmentünk egy jó szilveszteri buliba, kikapcsolódtunk és a fiam valószínűleg akkor fogant :) A lányom meg meglepi baba volt pár évre rá.

Tudom, hogy nehéz így tenni,de kicsit vedd könnyedebben a dolgot és ne akarj mindenáron csak a gyerekprojekten pörögni, élvezd az életet, csináld amit szeretsz és előbb-utóbb jönni fog a baba :)

2018. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Igazatok van talan tenyleg nagyon ragorcsolok,minden alkalommal en is elhiszem,hogy na most biztos sikerult aztan csalodas. Bar 2 ev ,,ha jonnie kell jonni fog” es honapok tenyleges probalkozasa utan kicsit turelmetlen vagyok :)
2018. jan. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!