Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve! Adnátok...

Kétségbe vagyok esve! Adnátok nekem tanácsot?

Figyelt kérdés

Ma tartok az 54.napon,mensi nélkül!Még sosem volt ilyen!

Múlt héten voltam orvosnál,aki szerint meg van vastagodva a méhnyyálkahártyám.Ez mit jelent?Nem mondott semmi mást,csak hogy várjam meg,megjön-e a következő nem várt mensi.Hétfőn a tesztem negatív lett.

Mi lehet velem?Lehetek babás vajon?De miért nem mondta akkor a doki?Tanácsolnátok valamit?Már teljesen ki vagyok!


2010. jún. 4. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyanebben a cipőben járok,mint te,csak annyi különbséggel,hogy nekem még csak az 52.napom van ma.Tegnap voltam dokinál,nem vagyok terhes(( Azt mondta,hogy biztos nem volt peteérésem,azért nem jött meg.Várnom kell június 14-ig(akkor kéne megint megjönnie) és ha nem jön meg,akkor Norcolutot kell szednem 10 napig.
2010. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is meg volt vastagodva a nyálkahártya.azt mondta a doki,várjunk,mert ebből bármi lehet.másfél hét eltelt és kiderült,hogy 5 hetes terhes voltam.azóta már 6 hónapos is elmúlt a fiam.
2010. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt.Én a 64-ik napon voltam dokinál csak 13mm-es nyálkahátyát látott,másnap vizeletet kellett vinnem laborba(kedd)nem volt kimutatható hcg.Pénteken teszt halvány + lett,nyálkahártya 19mm.(hozzáteszem a +teszt elött csak -tesztjeim voltak).Ma 8hetes terhes vagyok.Ugyhogy ne aggodj,lehet még baba balöle.
2010. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. jún. 4. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!