Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes maradok és a következő sem jön meg?

Figyelt kérdés
Kimaradt a decemberi mensesem.Voltam nodokinal de meg nem latott terhesseget.B6 vitamint szedek mert azt javasolta.Nincs cisztam meg ilyen jellegu gondok!Viszont volt ket dominans tuszom!Szerdan voltam dokinal!Csutortok ota fajdogal a bal oldali petefeszkem es ma reggel arra keltem hogy nagyon eros szurka volt a bal oldali petefeszkemnel!Ez most a második kimaradt mensim lenne es elvileg 18 korul kellene megjonnie
2018. jan. 7. 13:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lenne ra esely hogy mindketto megrepedt!Az egyik akkor volt 15 mm mikor voltam szerdan!A masik viszont mar 20-on felul volt
2018. jan. 7. 13:56
 2/13 A kérdező kommentje:
Legutobb tegnap reggel voltam egyutt parommal!
2018. jan. 7. 13:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem most volt tüszőrepedésed!! Most bújjatok össze:)! Viszont akkor kb 21-re nem várod:).
2018. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj!!

Minden nap megkérdezed???

Nem hiszem el!

Ennyire ne görcsölj már rá!

Beteges amit csinálsz.

Meg mondta a doki,hogy meg fog jönni.Akkor?

2018. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Hiába pontozol le!

Többedik kérdés ez már.

Bármit írunk nem jó

Remélem minél hamarabb terhes leszel mert már ez túlzás

2018. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj egybol levagtam mikor elkezdtem olvasni a sallangot! Nem unja! Velunk ellentetben!
2018. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért van az oldal, hogy kérdezzen. Ha 20 kérdést akar feltenni ugyanarról, akkor tegyen. Nem kell megnyitni a kérdést, ha nem tetszik.
2018. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ezt elfelejtettem 8-as.

Bocsánat.

De elmondta neki a doki,hogy 10 nap múlva megjön neki és nincs probléma lehet próbálkozni??

Akkor??

2018. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit kellett volna tennie a kérdezőnek,hogy kiemeli a kérdést.
2018. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!