Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

December 24én jött meg, 29én múlt el a menzeszem. Szilveszterkor vesztettem el a szüzességem, de nem védekeztünk. Nagyon paráztam mi lesz, ezért másodikán elmentem nôgyógyászhoz. Felírta az escapelle nevu esemény utáni tablettát és fogamzásgátlót is. Ezután rögtön mentem a gyógyszertárba, megvettem a gyógyszert és már akkor be is vettem, kb 30 valahány órával az aktus után. Elkezdett fájni az alhasam. Utána való napokon is fájt. Tegnap este a fejem is fájt és megjött. Lett volna még 10-11 nap. Olvastam a betehtájékpztatót ahol minden tünet le volt írva. Vettem 2 terhességi tesztet is, amit jövôhéten fogok megcsinálni, mivel azt olvastam ez még nem biztosíték arra hogy nem történt baj.

Mit gondoltok, mennyi az esélye annak hogy terhes vagyok?



2018. jan. 7. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Ha bevetted az esemény utánit, akkor nem valószínű, de mindenképpen végezd majd el a tesztet.

Az aktus során beléd is élvezett vagy megszakítás volt?

2018. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném
2018. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon parázhattál,ha nem védekeztetek.

Mindegy,hogy mi mit gondolunk,mert a terhességi teszt eredményét nem tudjuk befolyásolni.

2018. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Mi ciklus végén nem vèdekeztünk, 30 óra után vettem be az escapellét, 3 hét múlva pozitív lett a tesztem...
2018. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jövő héten még korai a teszt, ha terhes lennél is simán negativ lehet még
2018. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!