Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kamaszpanasz nevezetű oldal...

A kamaszpanasz nevezetű oldal mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Több kérdést is elolvastam a szakértő válaszol c. rovatban. Ott minden alkalommal azt írta a "doktornő', hogy behatolás nélkül nem lehet teherbe esni. Ellenben a "Lehetek terhes, ha..." c. cikkben (ami szintén ezen az oldalon van fenn) ezt az információt találtam:"Amennyiben nem történik behatolás (tehát tényleges aktus), de például ujj közvetítésével sperma jut a hüvelybe, a terhességre akkor is van esély."

Most akkor mi a helyes válasz? Mennyire megbízható az oldal? (Azért ebben a kategórában teszem fel a kérdést, mert a kételyem ezzel kapcsolatos, ha kérdésem nem is). A válaszokat előre is köszönöm!


2018. jan. 8. 05:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ne ujjazzál spermától csöpögő ujjal. A normális szexuális élethez hozzátartozik, hogy szex közben, előtt, alatt hozzányúlsz a partneredhez, ettől nem lesz senki terhes.
2018. jan. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Tök mindegy mi hatol be spermával, lehet terhes.. És szigorúan nézzük történik behatolás...

Megbízható, csak nem nézi elég ostobának a kamaszokat.. Hogy képeswk spermáa ujjal magukba/ barátnőjükbe nyúlkálni..

Mert ugye ez nettó ostobaságra utal

2018. jan. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Idézema doktornőt: "Természetes aktus nélkül nem lesz valaki terhes." Szóval nem, nem történik behatolás petting során. A kamaszok kérdéseiket (legalábbis az általam olvasottakat) pontosan fogalmazták meg, biztosan nem ezzel van a probléma.
2018. jan. 8. 06:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2essel egyet értek.

30 leszek, a kelleténél picivel több szexuális partnerrel a hátam mögött. De soha senkinek eszébe nem jutott g...s kézzel belém nyúlkálni. És nekem se...

2018. jan. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem is arra gondoltam, hogy csöpögő kézzel. Hanem esetleg ha a kéz megtörlése után maradt valamennyi sperma azon, akkor okozhat e problémát.
2018. jan. 8. 06:40
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem okozhat problémát, mert akkor a fél világ szex nélkül lenne terhes. A farkát gondolom a legtöbb féfi megfogja, ha máskor nem, mikor ráteszi az óvszert, ha utána elkezd ujjazni, attól nem lesz senki terhes. A sperma egyébként normál esetben (ha valaki mondjul gyeteket akar) belövell a hüvelybe a méhen túlra a petevezetőkig és ott jön létre a terhesség (nem a hüvelyben) emiatt nem lehet spermás ujjtól teherbeesni.
2018. jan. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket!
2018. jan. 8. 06:54
 8/12 anonim ***** válasza:
A spermiumok vivőanyag nélkül életképtelenek. Ha szárazra törölted a kezed, annyi.
2018. jan. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Terhes nem az aktustól leszel, hanem attól, ha sperma kerül a hüvelybe, nyilván. Különben nem működne a mesterséges megtermékenyítés sem, ha csak természetes aktus során lehetne teherbe esni. DE az tény, hogy megtörölt kéz után esélytelenek a spermák, levegőn amúgy is elpusztulnak, de szükséges hozzá a megfelelő környezet (a folyadéka), ami segíti őket az előre haladásban. Így kéztörlés után nem lesz esélyük. De a doktornő megfogalmazása szerintem akkor is pontatlan.
2018. jan. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

3#

A doktornéni ezzel a mesterséges megtermékenyítés létét is cáfolja.


Tök egyszerű: juthatott élő sperma be a hüvelybe? Igen-nem.

Spermás kézzel ujjaztok: igen.

Bedugta gumi nélkül: igen (akkor is, ha nem élvezett el!)

Megfogta a péniszt, aztán bedugta az ujját: nem.


Azt meg tessék végre tudomásul venni, hogy a szex azért élvezet, mert ezzel is a szaporodás elősegítése a természet célja. Vagyis: teljesen 100000%-os csak az, ha nincs szex. Ezért ne szórakozzanak gyerekek egymás pisiléjővel.

2018. jan. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!