Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vagy feleslege...

Lehetek terhes? Vagy felesleges idegeskednem?

Figyelt kérdés

Segitsetek kerlek! 2 eve szedek bogyot, de ebben a honapban kimaradt egy rajtam kivulallo okbol. Azert nem vedekeztunk massal is pluszban, mert a tajekoztatoban az volt, hogy ha 12 oran belul beveszem, a hatas nem csokken. Szoval terjunk ra a tuneteimre:

3 napja kesik, de mar 4-5 napja leszakad a derekam(ilyet nem ereztem meg) es hol szurkal a hasam, hol mensi szeru gorcsom van.. :( emellett 4 napja olyan hanyingerem van hogy megvadulok. Szerintetek lehetek terhes? Normalis, kulturalt valaszokat elore is koszonom ❤



2018. jan. 8. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz. De 3 napos késénél a teszt 1 perc alatt kimutatná, és megnyugodhatnál, vagy elkezdhetnél a továbbiakon gondolkodni.
2018. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaaaajj.. Felreertes ne essek, nem parazok csak kivancsi vagyok. Parommal azt beszeltuk, ha osszejon esetleg akkor orulunk magunknak mint majom a farkanak. Amugy azt kihagytam, hogy penteken a parom fogott meg mert majdnem elajultam:(
2018. jan. 8. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Neeeeem parázol ugye? Felesleges idegeskednem? Ez mi akkor? Vonszold el magad tesztet venni az majd megmondja. Itt senki nem látnok!
2018. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy termeszetes idegesseg van bennem mint sok mas nem tervezett baba eseteben az esetleges kismamaban. Elirtam, nem jol fogalmaztam. Rogton ilyen stilust kell felvenni, ha teved valaki? Miert nem lehet normalisan? :/
2018. jan. 8. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nah? Mi lett a teszt eredménye?
2018. jan. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz. Csinálj tesztet :-) Szurkolok nektek, a negatív hozzászólásokkal meg ne is foglalkozz. :-)
2018. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést, tegnap előtt megjött, sokkal erősebben mint szokott, megmozdulni nem tudok 5 algopirin után, de legalább megjött. Ez már a 2. Hónapja hogy ezt csinálja, a doki nem tud semmit mondani. Mult honapban 3 hetet véreztem... Kezd elegem lenni.. :(
2018. jan. 12. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!