Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozítiv teszt délutáni...

Halvány pozítiv teszt délutáni vizeletből, másnap reggel még halványabb. Terhesség?

Figyelt kérdés
2nappal a nem várt előtt vagyok,de most nagyon fájnak a melleim,ennyire nem szoktak menzesz előtt. Délután csináltam egy tesztet,ami halvány pozitív lett. Ma reggel ismét,de azon halványabb lett a második vonal. Nem a reggelinek kellett volna erősebben mutatnia? Nagyon nagyon szeretném ezt a babát :-)
2018. jan. 9. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és várj!Csinálj újra tesztet ha nem jön meg.Szorítok,és majd írj!! :-)
2018. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igyekszem ,,nyugton,, maradni :-) De feltétlen megírom :-)
2018. jan. 9. 08:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nekem is erősebb volt délutániból mint reggrliből! :D Elvileg reggel koncentráltabb, de van akinek nem! :)
2018. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Abíság ***** válasza:
Én a nem várt után 3 nappal is negatívat teszteltem. Vártam még 3 napot és halvány pozitív lett. A tünetek azóta felerősödtek.Az előző két terhességemnél is ez volt. Szóval mindenképp várj és ne stresszelj!Nagyon drukkolok neked!
2018. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :-) :-)
2018. jan. 9. 08:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez bizony kisbabó :-) Nem jött meg,de a teszt pozitív :-)
2018. jan. 13. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!