Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

rendesnel nagyobb puha uterus afv-ben

Mobilis környezete szabad 30x42 mm-es uterus 2mm-es endometrium. Kis medencében kóros nem látható .

Sine morbo



#méh #puhabb uterus
2018. jan. 10. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden háttér nélkül


Nagyobb méh vagy menzeszt jelez előre, vagy most múlt el.. De lehet csaknúgy is nagyobb mint másbak(nincs háttérinfó, így lehetséges okokat írok)

Környezet szabad az szuper

Leírja ponrosan a méh méretét


2mm ebdometrizm, az a mégnyálkagártyát és vastagságát jelenti. (Most menstruáltál előtte??) 2mm az vékony.. Mensi előtt kb10mm szokott lenni, beágyazódáshoz is kb ennyi kell


Kismedence is rendben


Latin kifejezés azt jelenti betegség nélkül



Miért voltál dokinál???

2018. jan. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazabol elkuldtem menotest vizsgalatra..es a papirba az volt irva h terhesseg gyanuja..kesik a menstruaciom kb 2 hete
2018. jan. 11. 10:13
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok! Nem értem az uterus méreteit mi alapján nézik? Az én lapomra azt írták Rendes nagy uterus 80x40mm

Ez nem nagy?? Nem értem. Nem tudom ide téved e még vissza valaki de jó lenne ha megérteném:(

2020. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!