Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alkohol hogyan befolyásolja...

Az alkohol hogyan befolyásolja az ébredési hőmérsékletet?

Figyelt kérdés
Mindenütt csak azt olvastam, hogy az alkohol hatással van az ébredési hőre... De milyen hatással?! Ezt sehol nem találtam, fórumokon is csak 1-2 válasz. 2 pohár vörösbort ittam este és nem tudom, ettől mértem-e ennyire eltérő értéket.

#hőmérőzés #Ébredési hőmérséklet
2018. jan. 10. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Én azt tapasztaltam, hogy emeli(nem is kicsit). Ki is kellett vennem azt a napot a görbémből.
2018. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Az én tapasztalatom is az, hogy jelentősen megemeli. És nem kell hozzá egész éjszakai tivornya, elég kora este meginni 2-3 sört.
2018. jan. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Néhányan azt mondták elvileg csökkenti, de én is 4 tizedes növekedést tapasztaltam, ami kizárt, mert tegnap jött meg. Várom még a tapasztalatokat, kérlek osszátok meg velem minél többen :)
2018. jan. 10. 07:58
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Most szilveszterkor ittam azért jó pár pohárral (azért nem ájulásig, de nem egy dl bor volt) és másnap ugyanolyan a görbébe illeszkedő hőm volt a ciklus 6. napján.

Máskor nem szoktam inni így nem tudom csak kivétel volt vagy nekem nem okoz ilyen gondot.

2018. jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Én nem ittam tegnap. Mára megjött. A hőm tegnap 36.3 ma 36.9. Fene se érti ezt.
2018. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Ez a lepontozás kiakaszt! Mi ebben a haszontalan válasz, hogy én így tapasztaltam????????

1es

2018. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én sem értem, nem én pontoztalak le, az biztos.
2018. jan. 10. 10:36
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi, engem is lepontoztak pedig én azt a választ írtam, hogy nekem nem látszott a görbémen az alkoholfogyasztás.
2018. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Mint ha en kerdeztem volna. :) Nekem lentebb ment a masnapi hom. En is azt olvastam, hogy felviszi az alkohol. 2 nap ittam 2-2 pohar bort, mindketszer lement.
2018. jan. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!