Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a várható menstruációm...

Ha a várható menstruációm előtt 14 nappal elkezdtem barnázni, és még most is tart, az lehet beágyazodasi vérzés? Vagy az nem tart eddig?

Figyelt kérdés
(fogamzásgátlót szedek, ez az első hónapom hogy elkezdtem, tudom hogy attól is lehet, de volt egy balesetem, elment bennem a barátom, ezért tartok kicsit, de 7 órával azután esemény utánit vettem be.)
2018. jan. 12. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

14 nappal elotte a peteeres van kb. Beagyazodas kb a várt/nem várt menzesz előtt 4-7 nappal.

Mivel a beágyazódásnak kell 7-10nap nagyjából!

2018. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló elkezdésekor az első 3 hónapban barnázás lehet a ciklis bármelyik napján. Nekem az első hónapban kb végig volt. Ha a menstruációd első napjától kezdted el szedni akkor már az első szemtől védett vagy. Ha nem akkor az le van írva a betegtájékoztatóban hogy mikortól véd.
2018. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A beágyazódási vérzés,csak 1 napig tart.

Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció.Valószínűleg csak a hormonok bevitelétől barnázol.

A "baleset" mikor történt?

2018. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A baleset 15 napja volt.
2018. jan. 12. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy az is bekavart.
2018. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány napja szeded a gyógyszert?
2018. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20
2018. jan. 12. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
A ciklus első napján, vagyis a menstruációd első napján kezdted el szedni a gyógyszert?
2018. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy pecsetelsz, rendesen megkavartad a hormon haztarzasod, esemény utáni meg most fogamzas gátló ....
2018. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!