Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimarad, késik, vagy terhes...

Kimarad, késik, vagy terhes lennék?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve mióta a szülés után megjött a menszeszem, stabilan 4hetente csütörtökön v. pénteken jön meg. Múlt héten pénteken jöttek is a tünetek, fejfájás, hasi görcs, de ahogy jöttek, el is múltak. Gondoltam késik pár napot, ha visszaemlékszem az ovum is pár nappal később volt (mindig érzem), de legkésőbb tegnap-ma meg kellett volna jönnie. Reggel nagyon görcsölt a hasam, de ennek ellenére semmi nem történt egész nap. Vettem délután tesztet, meg is csináltam egyet, de negatív lett. Járt már valaki így? Érdemes még tesztelni, vagy butaság az egész, csak késik? Kicsit "bepánikoltam", mert eddig csak akkor volt ilyen, amikor terhes lettem, hogy erős megjön érzés ellenére semmi...
2018. jan. 15. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel tesztelj inkább,ha addig nem jön meg
2018. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De ha nem szeretnétek babát,akkor miért nem védekeztek?Akkor nem kellene idegeskedned.

Szerintem is tesztelj még egyet,ha nem jön meg pár napon belül.

2018. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván védekezünk... :D 100%-os védekezés elég ritka. Agyon nem csapna a hír, tervezünk még, csak nem most rögtön...
2018. jan. 15. 20:06
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem idegeskedek :) Csak fura h elmarad annak ellenére h a teszt is negatív...
2018. jan. 15. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért a gumin észre lehet venni,ha kiszakadt,de tényleg úgy hangzott a kérdésben,mintha nem védekeznétek.:D

Akkor bocsi.:)

2018. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig nem írtam erre utalót szerintem, de lényegtelen is persze :) Hát, nem vettünk észre semmit rajta, persze meglepetés mindig lehet... Nem lenne gond a baba sem, csak ez az állapot fura, mert sosem marad ki. Késés még beleférne, de már kb. az összes menszis tünetem elmúlt, és semmi.
2018. jan. 15. 20:16
 7/7 Gezehehrurhrhehrhrh válasza:
Nekem november 14 töl nem jön meg
2018. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!