Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy aggodalmam van, félek h...

Nagy aggodalmam van, félek h elmehet a baba egy erősebb nyomástól, minden rendben van, zárt a méh meg minden oké de én mégis félek h erős nyomástól elmehet? Nyugtassatok meg kérlek (6hetes)

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

😣

Ilyen alacsony IQval, hogy vagy kèpes lètezni???

2018. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Miféle nyomástól?
2018. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem kihaltunk volna rég, ha minden apróságtól elvetélne egy egészséges terhes nő.

Vérzel? Görcsölsz? Ha nem, akkor ne aggodalmaskodj.

2018. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még nem sok kismama szült meg azért, mert nagyot kakilt, ha ettől félsz...
2018. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól számolom, akkor nyáron számíts rá, hogy nagy nyomástól kijön a baba.
2018. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hetesen egy hétvégét a vécén töltöttem ételmérgezés miatt, de a gyerek jól kapaszkodott.
2018. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Ne ítélkezzetek már! Lehet első baba a kérdezőnek, nagyon akarja, és aggódik. Szóval kedves kérdező: ha a baba jól tapad, akkor nem árt neki semmilyen nyomás. És nyomási inger sem.

Minden azon múlik, hogy jól megtapadt -e. Az egészséges 6 hetes embriót semmi nem mozdítja ki onnan. Legalábbis nem ezen múlik. Az első 12 hétben jobban kell vigyázni mindennel, ez a vízválasztó. Ha lesz szívhang is, akkor mondjuk hogy a terhesség élő terhesség. Az a legmegnyugtatóbb jel, nem a két csíkos teszt. Két csík után még három hónapig bármi jöhet, de nem a nyomáson múlik, hanem inkább a genetikán, van -e hiba az osztódásnál stb. Ilyenek miatt szívódik fel egy terhesség, nem egy kakilás miatt.

2018. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a lenéző kommenteket,és köszönöm a biztató szavakat is.

Az is csoda hogy mioma melett teherbe estem és azt is tudni kell,h múlt pénteken véreztem.korházban mindent renben találtak és kaptam utrogestant.6nap telt el és még vérzek!!!! Néha gyengébben néha eősebben.wcre sem merek menni,nem az iq a bajom hanem az aggodás!!!

2018. jan. 17. 04:07
 9/18 A kérdező kommentje:
Már mindegy,mert reggel elment a babám,érzetem hogy baj lesz.
2018. jan. 17. 08:16
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

Mekkora érzéketlen, durva, embernek nem nevezhető lények böfögik ide a rosszindulatú kommentjeiket.

Kérdező! Nagyon sajnálom.

2018. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!