Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három napja enyhe hasi fájdalm...

Ibolya84 kérdése:

Három napja enyhe hasi fájdalmam van, és feszúl a hasam alja.24-én kellene megjònie! Ez menszesz élò jele, vagy talán terheség?

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 05:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

??? Akàrmi lehet, akár előjel, akár nem!

Ettől közelebbit nem lehet mondani!

2018. jan. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
en mikor terhes voltam semmi jele nem volt, semmi. mikor fajt itt ott akkor megjott, de ez az en szervezetem.
2018. jan. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez bármi lehet, a hasszurka meg társai nem tünetek.
2018. jan. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha en hasszurkat ereztem mindig megjott... mikor csak a cicim durrant szet akkor terhes voltam :) 15hkm
2018. jan. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem az elso terhessegemnel semmi tunetem nem volt , es most sincs igy remelem sikerult, amugy 26 kene megjojon, szurkolok neked,
2018. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kòszi!majd hònap vègèn kiderùl , mivel rendszertelen a ciklusom
2018. jan. 19. 10:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor kell megjonnie. Par napja ereztem jol behatarolt modon a mehemben egy pontban es tudtam ez a beagyazodas ( nem az elso) tegnap meg gomboc erzes a mehemben vagy hogy mondjam vagy hogy van mehem. Es tudtam ezt ereztem terhessegkor is. Egyebkent nem feltetlen kell valamit erezni. Drukkolok🙂
2018. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem vàrt előtt vagyok 4 nappal és szó szerint semmi tünetem nincs. Màskor bezzeg ilyenkor màr fetrengek mert érzem hogy jön. Ez vàltozó lehet hogy most ismét megjön lehet hogy nem erre nem tudok alapozni vàrd meg a nemvàrt napjàt és tesztelj ha nem jön meg.
2018. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!