Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinaltam egy terhessegi...

Csinaltam egy terhessegi tesztet es pozitiv. A tobbi lent?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem h elvileg 5hetes terhes vagyok. Tegnap voltam nogyogyasznal es nem lat meg semmit :'(. 2 vetelesem volt es rettenetesen felek. Hazajottem a dokitol este 7kor es csinaltam meg 1 tesztet es az is pozitiv volt. Elkuldott a doki vervetelre h kideruljon tenyleg terhes vagyok e. 2teszt utan nem egyertelmu? M1 a lenyeg h nem akarok vervetelre menni es nem is tudok mert delelottos leszek a jovo heten. Mikorra kerjek legkozelebb idopontot? Ez biztos baba ugye?
2018. jan. 20. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát végülis tok mindegy, mert gondolom arra sem fogsz elmenni. Esetleg az nem jutott eszedbe, hogy azért vetélsz el mindig, mert b...ol a doki utasitasaira?
2018. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Annyira nem lehet fontos, ha nem tudsz egy napot kihagyni miatta a munkában. Terhesség alatt, pláne szülés előtt sokkal több hiányzás is lenne. Á, szerintem hagyd a fenébe.

Irónia off.


Vérvétel azért kell, mert az egyfajta hivatalos igazolás arra, hogy terhes vagy. Az, hogy te otthon teszteltél, mindez bemondás alapján, nem hivatalos. Mit írjon a doki a leletedre, mi alapján diagnosztizált? "A beteg azt állítja, terhes. Elhittem."

2018. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha ennyire nem érdekel akkor nem mindegy hogy terhes vagy vagy sem? Akkor ne foglalkozz vele. Én a 2.vetélésem után az első az volt hogy ott ültem a dokim fejen hogy csináljon valamit pedig még semmit nem láttunk. És kaptam gyógyszert. Ennyi. Utána mentem a vérvételekre mindenre. Mert engem érdekelt!!!!
2018. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is furcsa, hogy nem akarsz vérvételre menni. Oké, délelöttös vagy, de jelents beteget. Vagy félsz? Hogy esetleg nem vagy terhes és inkább “homokba dugod a fejed?” Nem értelek. Amúgy nekem 5+4-nél, nem láttak semmit, mint később kiderült később fogant és azért.
2018. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Na akkor elmondom miért fontos a vérvétel.

A véredből az is látszik, hogy ha vmi fontos anyagból neked kevés van, és esetleg azért vetélsz el sorozatban.

Tehát: ha nem akarsz harmadjára is, tessék szépen vérvételre menni. A terhesség során sokszor lesz vizsgálat, sőt, 2 vetéles után lehet hogy táppénz is. Ehbez képest édesmindegy az a fél munkanap most...

Érted már, miért fontos?

A babát nem tartja meg 10 pozi teszt sem.

Ráadasul (ismét új infó lesz) ha felszívódik a terhesség, a teszt attól meg akár 1-2 hétig is pozi lehet.


Plusz: a vérvételen megnézik a hcg-t. Aztán megint. Ha nem növekszik megfelelő ütemben, az ellen tud tenni a doki ha olyan a szitu. De ehhez is vérvétel kell.



Remélem megértetted a fontosságát.

2018. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Azert,ha ket veteles utan ilyen szinten beleszarsz a dokidba,akkor ne csodalkozz,ha ez a baba sem marad meg! Gratulalok , felelősségteljes szülő leszel,ha mar most igy allsz ehhez!
2018. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Annyira nem felhetsz, hogy 2 veteles utan is megfordul a fejedben hogy nem koveted az orvos utasitasait. Ha szeretned ezt a babat megszulni tessek menni vervetelre mikor azt mondja az orvosod es pont
2018. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Elány ***** válasza:
87%
Itthon ülök 8pozitiv teszttel és két felező hcg eredménnyel vetélés után. A többiek mindent leirtak...
2018. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

A mondandód elején még sajnáltalak, de amint írtad , hogy nem tudsz elmenni a vérvételre és nem is akarsz, hát nincs több hozzáfűznivalóm.

Egyébként egy vérvétel az meg 2 perc, mire elmész, odaérsz, leveszik a vért a sem több mint 1 óra, annyit lehet hiányozni orvosi okból,akármelyik munkahelyen, még ha egy nobeldíjas professzor asszony vagy akkor is.

2018. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!