Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sok negatív teszt? Hogy ne...

A sok negatív teszt? Hogy ne dilizzek be? Hogy kell, , elengedni, ,?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol?

Az agyunk így befolyásolja a testünkben történő folyamatokat.

Pl.jó idöben jó minüségü és számú sperma találkozik a pete sejttel de a nő stresszessége es akarata miatt nem termékenyül meg??!mert tulságosan akarja?

Nem értem.


Ne értsetek félre elhiszem ezt a ténymegállapítást is meg a másik oldalt is.

De akkor mi a helyes?

Akarni?és készülni rá?

Vagy ne gondoldolni rá??


De azt hogy mikor egy nő életében ez fontos,talán ez a legfontosabb es legszebb..


2018. jan. 22. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írod, ne gondolj rá, illetve ez így nem jó megfogalmazás inkább ne ennyire görcsösen töltse ki a napodat a babavárás.

Hidd el ha elengeded és úgy fogod fel hogy HA!!!! minden rendben van veletek, akkor azért jönni fog a baba. Ha meg nem akkor 1 év múlva érdemes elmenni dokihoz és akkor kapsz akár clostyt vagy vérképet néz, vagy akármit. De érdemes egy kicsit várni és nem elrohanni azonnal (persze függ hány éves vagy) mert lehet 2 hónap múlva terhes leszel spontán.


Annyiból készülj rá, hogy szeded a vitamint, ne cigizz ilyesmi, de nem kell úgy viselkedned mint aki terhes. Éld úgy az életed ahogy addig élted, hogy babát akarnál. És a gondolataidat ne az járja át hogy mennyi sperma kéne, mikor tesztelj, vagy mert szúr a hasad akkor vajon terhes vagy-e. Járjatok moziba, kirándulni akármi és ne azért szexelj a pároddal, mert ma nem forró vizben fürdött és biztos fürgébbek a spermái :)

Ha meg nem jön meg időben akkor tesztelsz, vagy néhány hónap után vizsgáltasd ki magad.

Szerintem a párodnak rohadt idegesítő lesz egy idő után.


Amúgy minden nő átmegy ezen a rástersszelésen.

2018. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem.Nagyon köszönöm a szavaid.Igazad van.

Megfogadom.és nem számolgatok többé.és abban is igazad van hogy a páromat sem akarom ezzekkel stresszelni.

2018. jan. 22. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még nem szeretnék gyereket,de sok helyről ugyanazt hallottam,hogy nem kell rágörcsölni. Utólag mindegy lesz,hogy az a gyerek 2018-ban született,vagy 2020-ban. Nem kell rágörcsölni.

Én tesztet sem csinálnék, az is rossz érzés lehet,hogy rákészülsz,várod a pozitívat és mégsem.

Írd fel a ciklusodat, és ha pár napot késik,akkor tesztelj. Ne görcsölj rá.

A szex is legyen spontán, ne számolgatásról,hőmérőzésről stb szóljon. Majd jön,ha jönni szeretne.:)

Nagyon sok ismerősömnek fogant az esküvő után pár héttel,amikor elhagyták a védekezést.Nem görcsöltek rá,csak megbeszélték,hogy mostmár jöhet a baba, ha jönni akar. És a legtöbbször jött is, 1 éven belül esküvő után.

Ez biztos nem vigasztal, de hidd el,össze fog jönni nektek is!

Még olyan ismerősömnek is összejött a baba(Azóta iskolás már), akinek nem is lehetett volna gyereke, teljesen beletörődtek,hogy nem lesz.

Minden rendben lesz, ne idegeskedj .

2018. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok!Nagyon jól esik utolsó válaszolóm amit írsz.így lesz.Megfogadom.:)
2018. jan. 22. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Akkor én "kakukktojás" vagyok :-)

Én azt mondtam, most össze kell jönni a babának, más lehetőség nincs, ennek a hónapnak sikeresnek kell lennie!!!

Nem is bíztam a véletlenre.... hőmérőzés, ovuteszt, kétnaponta együttlét.

Pedig előtte másfél évig próbálkoztunk. És nem volt eü. problémánk, mert egy baba megfogant... de nem maradt meg.

2018. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem kedves utolsó!

A jó bevonzza a jót.Ebben is látok rációt.Akarni is kell es amit tudsz megtenni.Sok sikert mindengyikúnknek!:)

2018. jan. 23. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!