Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön a baba?

Huhu55 kérdése:

Miért nem jön a baba?

Figyelt kérdés

Minden rendben, rendesen ovulálok, párom is egészséges.

stresszes munka helyem is megszüntettem, nem görcsölünk a baba dolgon, de mégsem akar jönni. Ennyire rossz lenne az időzítés?

Nem hőmérőzök, nem számolgatok, menzeszem rendszeresen megjön.

kb 2-3 naponta vagyunk együtt.

Mi lehet a gond?

Már majdnem egy éve döntöttünk úgy, hogy gyereket szeretnénk, mennyi az optimális idő amit ki kell várni? Úgy értem, nagyjából mennyi idő után szokott sikerülni? És mit tehetek, hogy hamarabb össze jöjjön?

köszönöm előre is.



2018. jan. 22. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:

1 év az optimális, ami után már érdemes elkezdeni a vizsgálatokat.

Egyébként E vitamin és folsav, ezekkel segíthetsz. A gyógyteákkal lehet hogy csak összezavarnád a ciklusodat, azokat azért nem javaslom.

Sajnos ez ilyen, nem lehet rá mást írni, peteérést követni teszttel vagy uh-n, 2 naponta együttlenni és a vitaminok.

2018. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2018. jan. 22. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is folsavat szedek most szeretnénk kistesót.Az első fiunknál abbahagytam a fogamzasgátlót es azutáni hónapban össze is jött.Magne b6- ot szedtem.Megoszlanak a vélemények.

Ahhoz hogy hamarabb ?azt nem tudom.Én nekem azt mondta 3 nőgyógyász is h nem lehet gyermekem.Mert hátrahajló méhem van es kórosán sovány vagyok.(ez volt 5 éve.)

Mégis jött a fiunk a masodik hónapban.Most a súlyommal már nincs gond persze a méhem ugyanolyan de tudom sikerülni fog.

Ne parázz rá.90%-ban a nők a babaprojekthez eleve negatívan állnak.Pedig ez egy szép időszak a kapcsolatotokban ,élvezni kell és hinni hogy sikerül hamarosan.

2018. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne megnézeti magad.

Lehet kell egy kis rásegítés.

Nekem a második babánál kellett, mert több mint 1 év eltelt és nem jött össze. Az első clostys hónapban sikerült.

Szedd a vitamint, folsav nagyon fontos.

2018. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nálad és a párodnál is minden rendben akkor egy éven belül összejön a baba (nagy valószínűséggel).

Egyébként voltatok már kivizsgáláson, hogy tudjátok minden rendben?

Változó kinek mikor jön össze, nem olyan gyakori mint gondolod, hogy elsőre.

Egyébként nem mondom, hogy ne foglalkozz vele, mert ovu tesztelhetsz vagy hőmérőzhetsz csak ezen kívül nem kell vele foglalkozni. Tesztelni meg akkor kell ha késik. Elég ha figyelsz magadra, megismered a tested (ovut érzed e, nyák figyelés, pontos e a ciklus)

De nem érdemes pl a szexet úgy igazítani, mert frusztráló.


Egyébként ha nagyon stresszelsz akkor azért nem sikerül mert nem lesz peteérésed és nincs mit megtermékenyíteni. Pl a kortizol mint stresszhormon magas szintje simán okozhatja a peteérés elmaradását.

2018. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindketto 3.ra jott osszr. 1.gyereknél 3.ra barátcserje kapszukát kezdtem szedni,2.nem emlékszem elkezdtem-e
2018. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 17 hónapja próbálkozunk,szintén semmi.
2018. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is varok a csodara! Pasid kuld el spermaelemzesre
2018. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!