Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy estetek teherbe?...

Ti hogy estetek teherbe? Milyen vitamint szedtetek? Szedtetek-e? Mennyit?

Figyelt kérdés

Egészségesen táplálkoztatok?

Volt valami tipp.vagy módszer amivel hamarabb sikerült?

Vagy amitől utolag ugy gondoltátok hogy ez segített ahhoz hogy kismama légy..


2018. jan. 24. 12:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Vitaminok.együnk egeszségesen.ne cigizzünk.ne kávézzunk.

Ezeket betartom én is.de van még valakinek tapasztalata vagy plusz gondolata mire jo még figyelni.mit tartsunk be?

2018. jan. 24. 12:47
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
DM terhesvitamint szedtem.koffeinmentes kávét ittam.ennyi.ugyanúgy hajtottam magam a munkában,ugyanúgy ittam alkoholt ha alkalom volt rá. A Férjem sem csinált semmit máshogy,dohányzott ugyanúgy(igaz napi 5 szálat).nem figyeltem mikor van peteeresem ,semmi ilyennel nem foglalkoztam.harmadik hónapban sikerült.
2018. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Pont most irtam ki egy kérdést hasonló témával.

Sokat olvastam róla, hogy már hónapokkal elötte a terhesvitamin, sok folyadék, gyümölcsök, teljes kiörlésü gabonák, mozgás. Én is szeretnék már nagyon babát, de eddig nekem se sikerült, lehet valami gond van...

2018. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szexeltünk.

Dm terhesvitamint szedtem.

Ovuláció előtt naponta voltunk együtt.

2018. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Nem hiszem hogy gond lenne.Időt kell hagnyni magatokra.Ha ettől feszengsz legbelül stresszeled magad ami a peteérésedee is hatással lehet!Mélylevegő es nyugi.csak élvezd!Nem lesz gond.
2018. jan. 24. 12:58
 6/15 A kérdező kommentje:
Bocsi addigra masvalaki lett az utolsó.:) utolso elötti válaszolonak céloztam.
2018. jan. 24. 12:59
 7/15 anonim ***** válasza:

Ugyan nálam nem volt minden rendben (IR)

Étkezés, mozgás és gyógyszer segített.

Emellett szedtem E vitamint, D vitamint és vasat (vega vagyok) amiben van folsav.

7 hónap alatt sikerült, a harmadik ovus hónapban (előtte ir miatt nem volt peteérés)

2018. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Az elsőnél 1x nem védekeztünk, ennyi elég volt, az esemény utánit is felesleges volt bevenni (NAGYON NEM tervezett baba volt). Kb a 9. héten kezdtem el folsavat szedni, terhesvitamint is akartam, de szinte csak rosszakat hallottam róluk, úgyhogy végül letettem róla. Soha nem táplálkoztam rendesen, mozgàs meg nagyon tàvol áll tőlem!

A 2. baba tervezett volt, nála peteérés környékén 3x voltunk együtt védekezès nélkül a pozitív tesztig, 1 hónappal előtte kezdtem el szedni a folsavat

2018. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Előző túl termékeny vagy ☺ le lettél pontozva... nálunk is 2 gyerek van. Semmivel nem készültünk csak élveztük az együtt töltött időt. A férjem a szerelmem, nem spermadonor. Második gyerek az első születése után 6 héttel fogant. Nem gondolkoztunk, csak cselekedtünk ☺
2018. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én táplálkozási tanácsadó vagyok a nem álszent fajtából, úgyhogy évek óta egészségesen élek. Ennek és a rendszeres sportnak köszönhetően tökéletes az inzulinérzékenységem, a pajzsmirigy értékeim. A tervezett terhesség előtt 4 hónappal már egyáltalán nem ittam alkoholt, gyógyszert, ellenben naponta szedtem egy első trimeszteres terhesvitamint. Ezen kívül maca gyökér őrleményt fogyasztottam, aminek a nemi hormonok kiegyensúlyozásában van szerepe.


Segít, hogy az életmódom miatt nekem olyan a ciklusom, mint az óramű, 14. napon olyan biztos a peteérés, mint az adó :D


A párommal a munkája miatt abban a hónapban egyetlen egyszer tudtuk együtt lenni, peteérés előtt 2 nappal. Azonnal teherbe estem, a legeslegelső próbálkozásra, meg is tapadt, meg is maradt :)


Hidd el, az általános életmódnál semmi nem nyom többet a latba, és ebben nagyon következetesnek kell lenni.

2018. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!