Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segíti az E vitamin a teherbee...

Segíti az E vitamin a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg kérdés hangzott már el itt ebben a kategóriában de szeretnék tisztán látni.

Sok hónap próbálkozás után, most próbálom vitaminokkal segíteni a teherbeesést.

Ha E vitamint, magnéziumot, multivitamint szedek segíthet valamennyire?

páromnak is kellene szedni, vagy csak nekem, ha semmilyen orvosi problémánk nincsen?

Voltunk kivizsgáláson, negativak lettek az eredmények.

tehát ha szedem a vitaminokat, ovulációs tesztekkel nézem a peteérésem, nagyobb az esély rá hogy össze jöjjön? Volt már valaki akinél bejött az ilyen fajta "rásegítés" vagy az egész nem ér semmit és csak a magzat védelmére van? Köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 24. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.ezeket jo ha szeded.

A párodnak multivitamint vagy omega 3-at ajanlanék.vagyis nekunk az orvos azt ajánlott.

2018. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Olcsóbb multivitamin is jó?

milyen legyen az összetevöje?

mármint neki inkább mire van szükség, mondjuk életképesebb spermáért?

2018. jan. 24. 12:57
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszod :)
2018. jan. 24. 12:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Párod is nyugodtan szedjen E vitamint és te is. A spermiumokra és a méhnyálkahártyára van jó hatással.

Páromnak az andrológus sima multivitamint ajánlott.

Esetleg terhes vitamint szedhetsz abban sokminden benne van.

Vagy még az E vitamin mellé nagy dózisban D vitamint és folsavat.

Sok sikert!

2018. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nalunk paromnak cinket es magas dozisu C vitamint ajanlottak meg szedte 2 naponta a 400mg e vitamint es ra 3 honapra jott is a fiam

Elotte 12 honapig semmi.

Lehet h veletlen de en hiszem h segitett.

Enis akkor kezdtem az e vitamint meg a B komplexet

2018. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jan. 24. 13:28
 7/13 A kérdező kommentje:
Annyira elkeseredett az utóbbi idö sikertelensége miatt, hogy már teljesen lemondott a dologrol, vitamint sem akar szedni, pedig én is hiszem hogy az segíthet, erre van estleg valami tipp? HOgy tudnám ujra lelkesiteni a témában?
2018. jan. 24. 13:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az E vitamin vastagítja a méhnyálkahártyát és fickósít :), tehát ha nektek ez "hiányzik", akkor fog segíteni.

Szerintem ne beszélj a gyerektémáról, de készítsd ki a vacsorája mellé.

2018. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:) gondoltam én is rá hogy bele keverem a levesbe, de sajnso ez két emberes meló, lehet nekem kell a vitamin de lehet hogy neki is. De ha ennyire kell erölködni akkor nem ér semmmit az egész. nem szeretnék vele is és a természettel is harcolni ezért. Megértem hogy csalódott, de én ujra kezdeném, ö meg nagyon ugy tnik hogy nem akar erte tenni semmmit
2018. jan. 24. 14:07
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen átérzem a problémád. Az én párom se aza fajta aki beszed akármit is, ha beteg akkor sem.

Ő is mindig teljesen elszomorodik napokra amikor megjön a mensi.

Nekem úgy sikerült rábírnom, ha nem szedi be akkor nem is akar annyira velem közös családot. Mondta, hogy ez nem igaz. Én erre annyit mondtam neki, hogy akkor bizonyíts, na azóta szépen lelkesen kérés, könyörgés nélkül magától szedi a vitaminokat.

Ő maca-t, e-vitamin-t szed. Még nincs eredménye mert csak decemberben kezdte el, és betegek is voltunk, pont ovumkor, de bízok benne, hogy segíteni fog.


Kitartást nektek!

2018. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!