Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tippek, tanácsok teherbeeséshe...

Tippek, tanácsok teherbeeséshez? Borderline petefészekdaganat után.

Figyelt kérdés
Tavaly 2x műtöttek borderline petefészek daganattal. Így van egy egész bal petefészkem, és 30%-a a jobbnak. Az orvosaim mind azt mondták, hogy minél hamarabb kezdjünk el próbálkozni. Valahogy szeretnék rásegíteni a dolgok menetére, így műtét után egyből elkezdtem szedni a Trimeszter 1-et. Tudnátok még valami jó tanáccsal ellátni? Próbálok nem rágörcsölni, de sajnos nekem nincs időm 5 vagy 10 év múlva szülni. Szülés után pedig eltávolítják a méhem és a petefészkeim.
2018. jan. 26. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Naponta-kétnaponta szeretkezzetek.

És tényleg fontos, hogy ne görcsölj rá teljesen. Szervezzetek lazítós programokat: masszázs, séta, kirándulás, étterem...

2018. jan. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagy segítség lesz a válaszom, inkább csak bíztatásnak szánom. Szóval nekem is egy petefészkem, és egy petevezetőm van, és a méhemben is van egy fejlődési rendellenesség, mégis két egészséges gyermekem van, akik ahogy kigondoltuk, jöttek, semmit nem befolyásolt a hiányosságom.

Annyira figyelj, hogy a peteérés környékét ne hagyjátok ki.

2018. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok hulyeseget mondani. Olvastam hogy a mehpempot daganatoknal is alkalmazzak napi 5grammos kurakban. Ezen tul segiti a teherbeesest is. Erdemes lenne utana jarni hatha jo lenne.
2018. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!