Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elején vérzés? Járt...

Terhesség elején vérzés? Járt már vki így?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna megjönnie. Ahogy kezdödni szokott elötte nap,azaz tegnap màr barnàztam.

1hete voltak hasi görcseim;szùrkàlàs az orrom is vèrzett a hèten ès a melleim is ègni kezdtek pènteken. Tegnap reggeli tesztem negatìv.

Elvileg ma van az elsö menszes napom de alig van vmi(ilyenkor elsö napon szinte ömleni szokott belölem a vèr) most meg tisztasàgi betèttel elvagyok. Közben fáj a hasam,görcsölök...de vèr alig.

Most ez mi lehet???

Màsik tetsztem nincs itthon mivel tegnap màr barnàztam,biztosra vettem h megjön rendesen ezèrt bem us vetten màsik tesztet...

Esestleg vki jàrt màr így hogy vèrzès ès görcsök ellenère mègis baba volt a pocakban???


2018. jan. 28. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor semmi értelme semminek, mint várni.

Ugyanis ha terhes is vagy, a tesztnek még nem feltétlenül kéne, hogy mutassa. Viszont így meg semmi igazolás nincs arról, hogy terhes vagy. Ilyenkor még az orvos se látna semmit. Max. vérből készíttet hcg vizsgálatot, abból esetleg meg lehetne állapíttatni, ha netán terhes vagy.

Viszont ha barnázol, akkor valószínűleg nem vagy terhes, hanem szimplán megjön a vérzésed, csak most valami miatt máshogy jön meg, mint szokott. Lehet csak szimplán késik és majd holnap fog úgy megjönni, ahogy szokott.

Szerintem nem vagy terhes.

Amúgy nekem volt ilyen, amikor terhes voltam. Viszont akkor már 5 hetes terhes elmúltam és volt pozitív tesztem, sőt, már ultrahanggal is látott az orvos petezsákot, én akkor barnáztam. Mentem is azonnal a kórházba, kaptam hormonpótlást. De akkor már ugye nálam megállapítható volt a terhesség.

2018. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad volt 😊 ma reggelre megjött rendesen...😊
2018. jan. 29. 06:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy így lesz. A lényeg, hogy akkor gondolj csak babára, ha abszolút nem jön meg és tesztelni is csak utána tesztelj. Így nem kergetsz hiú ábrándokat ideje korán.
2018. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!