Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha halványul az ovulációs...

Ha halványul az ovulációs teszt, akkor biiztos, hogy már volt ovuláció?

Figyelt kérdés
A 13. Napon teszteltem előszőr. Akkor egész jól látszodott a csík, de negatív volt. Onnantól kezdve egyre halványabb. Lehetséges, hogy régebben volt az ovuláció? Vagy lehetséges, hogy még nem volt és majd el kezd erősödni újra és később lesz pozitív?
2018. jan. 28. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét dolog lehetséges. Viszont elég későn kezdtél neki, én a 9. naptól kezdtem, aznap volt egy erőssége, másnap halványabb volt kicsivel, majd még halványabb... aztán a következő nap kicsit erősebb (12. nap), majd 13. napon full pozitív lett, 14. nap hajnalán összebújtunk, akkor jött össze a baba. Még maradt pár tesztem, kíváncsiságból néztem aztán is, lassan halványodott el 3 nap alatt.

Amennyiben most elkerülted, vagyis holnap még halványabb lenne, a következő hónapban korábban kezd el nézni, és szigorúan délután- este fele minden nap ugyanakkor, előtte pár órával ne igyál és ne pisilj már, akkor ad értékelhető eredményt. Drukk!

2018. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Sajnos fastest-ről rendeltem és a 13. Napon jöttek meg :( 28 naposak a ciklusaim így bíztam benne hogy a 13. Nap körül lesz pozitív. Most ezt a ciklust végig akarom tesztelni. Nem tudom lesz e értelme, de a 8 hónap alatt egyszer sem találkoztam

Pozitiv ovu teszttel :( sok viklust úgy teszteltem végig hogy az első és az utolsó hét kivételével minden nap :(

2018. jan. 29. 07:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos h volt. Nekem + lett minden honapban szepen, majd negativ. Ez volt 10honapon át. Még se volt peteérésem.. sem repedés se semmi.

Nagyon picire nottek a tuszoim aztan elsorvadtak.

Az LH teszt csak lh csúcsot mutat. Nem lehetsz biztos semmiben tőle

2018. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

22. Napnál tartok és ma látott a doki egy 10 mm-es tüszőt és 10 mm-es nyálkahártyát. Ezt nagyon kicsinyellem (tüsző) és a 22. Napon szerintem már nem kéne a petefészekben lennie. Vagy rosszul tudom? :(

28 napos a ciklusom mindig

2018. febr. 2. 17:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem volt azóta pozitív ovu tesztem
2018. febr. 2. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!