Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pánikbeteg, gyógyszereket...

Pánikbeteg, gyógyszereket szedő kismamák, nektek hogyan sikerült a gyógyszert letenni?

Figyelt kérdés
10éve szedem a cipralexet és napi 2X 0,5xanaxot. Terhes lettem,és most még jobban szorongok mint valaha. nem szeretném elvetetni,de hogy tovább? Félek,hogy a gyógyszer árt,de letenni sem vagyok képes máról holnapra. Terhessége alatt valaki szedett ilyen gyógyszereket? ma megyek a pszichiáterhez,nem tudom ő mit mond.Kétségbe vagyok esve,hogy ez miatt nem maradhat meg a babám :-( Óvszer mellett lettem terhes,nem tervezett baba volt. Én mégis nagyon örülök neki,de most telis tele vagyok félelmekkel :-(
2018. jan. 29. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Én elmentem pszichológushoz Ő segített. Megtanultam az agykontrollt és azóta teljesen tünet mentes és gyógyszermentes vagyok!!! a szülésnél is ott volt A pszichológus és egy érre kinevezett orvos csoport. De olyan szinten semmi baj nem volt hogy a vajúdást és a szülést végig röhögtük velük. Nagyon boldogok voltak. És Én voltam a legboldogabb!!! Minden tökéletes volt.
2018. jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Akaraterővel tettem le, nem volt könnyű. Beszélj a pszichiátereddel, sőt ha teheted genetikussal is, a gyógyszerek nagy részát lehet szedni terhesen, emiatt biztos, hogy nem kell abortusz.
2018. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen most megyek délelőtt,nagyon várom mit mond,mit javasol.
2018. jan. 29. 08:30
 4/8 anonim ***** válasza:

"a szülésnél is ott volt A pszichológus és egy érre kinevezett orvos csoport."

- egy egész delegációnak kellett asszisztálnia a szülésnél?

2018. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

azért se az antidepit se a xanaxot ne hagyd csak úgy abba hirteken, mert akkor leszel igazán xarul. ha abba is akarod, akkor is csak fokozatosan, lassan.

egyébként annyira nem árt, de mit mondjak, nem is túl hasznos a magzatnak, minimális mennyiség átjut.

2018. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 és. Kivanom h élj át egy ilyet aztan rajossz!!!! Te nagyon rosszindulatu ember lehetsz!!!!!
2018. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm cipralexet szedett mindkétszer egészséges gyerekeket szült.Néha szerintem egy frontint is bekapott,bár ahogy tudom azt nem ajánlják napi szinten.Menj el a pszichiáteredhez.Már vannak olyan gyógyszerek amiket lehet szedni,és nem okoznak bajt.Próbálj meg megnyugodni.Nem kell elvetetni a csöppséget.Milliók hordják ki gyógyszert szedve.Az én anyukám is nyugtatót kapott terhesen (igaz más miatt,hamarabb akartam jönni) aztán itt vagyok .
2018. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,aranyosak vagytok. Azt mondta a pszichiáter,hogy lehet szedni,óvatosan csökkenteni fogjuk. De azért csak félek na :-(
2018. febr. 1. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!