Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tudtad volna előre, hogy...

Ha tudtad volna előre, hogy mivel is jár pontosan a terhesség, gyerekvállalás, belevágtál volna?

Figyelt kérdés
Ugyanannyi gyereket vállaltál volna, mint amennyi van?
2018. jan. 31. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha a szules utani elso felevben kerdezik tolem, a valaszom: nem.

A terhesseg álom volt, de utana nagyon nehez volt nekem belerazodni.

Most a valaszom: igen es szeretnek majd megegy babat ;) mar tudom h a neheze elmulik elobb utobb.

2018. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Tudtam, hisz tervezett gyerekek voltak, utananéztem, nem véletlen baleset egyik sem.
2018. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem, szerintem kettő helyett, csak egyet szültem volna.
2018. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Bár a második babám alaposan meglepett, hogy még aludni is csak kézben volt hajlandó. Oké, tudtam, benne volt a pakliban. Hallottam ilyen babákról. De még azt se mondom, hogy vártunk volna a másodikkal, jó ez így, ahogy van.
2018. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem akartam gyereket, de a felelőtlenségünk miatt teherbe estem. Az első 1,5 év egész jó volt, úgy gondoltuk legyen mégegy... Ahogy telnek az évek egyre biztosabb, hogy csak jól gondoltam anno...
2018. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2018. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Nehéz néha egy kicsivel és egy picivel, de ha újra kezdhetném, ugyanígy vállalnám. Tervezett babák, az elsőnél volt 1-2 meglepi furcsaság, de már sokkal rugalmasabb, türelmesebb, lazább lettem, és imádok az anyukájuk lenni.
2018. febr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy vagyok, ahogy az első válaszoló. Szülés után vagy fél évig biztosan azt válaszoltam volna erre a kérdésre, hogy nem akarok többet, bár a terhességem szuper volt. Aztán belejöttem az anyaságba :-). Már úton a második, most vagyok félidős terhes, kb 2 év lesz a gyerekek között, és egyelőre nem zárom ki, hogy esetleg majd legyen egy harmadik is... :-)
2018. febr. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én írtam ki azt a kérdést amiben taglalom hogy 9 honapból 7-et kórházba töltöttem.

Ugyhogy a terhességem nem volt leányálom.Nagyon sokszor féltem.sokat műtöttek.Vért is kaptam.Néha bevallom már azt hittem vége.Nem tudom végig csinálni.

De az idő mindent megszépít.

Első éveink teltek lassacskán már most tudoma mozdulásából is mi a baj vagy miert szomorú...

Szeretnénk másodikat.

A fiunkat decemberben szültem.Karácsonyra voltam kiirva.De a komplikációk miatt mikulaskor szültem.

2018. febr. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyenlőre egy van.

Igen tudtam mivel jár minden,mégis a türelmemen kellene javítani.valakinek valami tipp h türelmesebb legyek?most lesz egy éves a Kisfiam és hisztizik mindenért.... :D nagyon idegesítő!

2018. febr. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!