Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Viola tesztet ismeri valaki?...

Viola tesztet ismeri valaki? Az van ráírva hogy a 8. naptól mutatja fogantatás után ha van baba. Ma kellett volna megjönnie de semmi. Viszont ez a teszt negatív.

Figyelt kérdés
Reménykedhetek még vagy ez a hónap os elúszott?
2018. febr. 2. 08:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi van hogy a hőm 37 felett van.
2018. febr. 2. 08:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért hiszel a marketingkamunak?

Ez az x. dpo-n kimutatja olyan mint a 40%-al dúsabb szempillák, meg a töredezett hajvégek megszüntetése, a 48 órás dezodor és a 4 árnyalattal fehérebb fogak.


Egyrészt a hcg nem mindenkinek ugyabakkora az egyes dpo-kon, másrészt a beágyazódás 7-11 nap, ettől is függ a hormontermelődés. Ne higgy az ilyesminek.

2018. febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg elég érzékeny teszt, de dpo 8-on tuti nem mutatja ki egyik sem. Ha pontosak a ciklusaid nagyjából és érzékeny a teszt, akkor holnap utan tesztelj, ha addig nem jön meg. Viszont reggel 8-kor írtad ki a kérdést, hogy “ma kellett volna megjönnie”, bocsánat, de elég hosszú még a nap.... tudom, sokaknak ugyanabban az időben jön meg, de azért akkor is fura kijelentés.
2018. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre a "ma kellett volna megjönnie de semmi"-re annyit reagálnék, hogy ne pocsékold a tesztet, sokan írták már le ugyanezt aztán volt akinek 15 perc múlva, 4 óra múlva vagy este megjött. Azokról nem is beszélve akiknek kivételesen késett és másnap jött meg vagy masfél nap múlva.
2018. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hőd nem érdekes. Akármikor leeshet.
2018. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt Én is tudom hogy a 8.dpo n egy teszt sem fogja mutatni de azért ezzel csináltam mert elég érzékenynek tálaltam . Azt meg azért írtam hogy semmi mert az előtte való 2 napos pecsételésem sem jelentkezett. Hát akkor várok. Más nincs. Köszönöm szépen megegyszer.
2018. febr. 2. 08:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a facellen (mindkét fajtán) is látszott a 8 dpon a második csík. Nagyon halványan, de látszott. Van ilyen is! Nekem többedik baba, minddel gyorsan termelődött a hcg,(de én egyből tudtam is mindnél, hogy sikerült),hamar pozi lett a teszt, de ez egyénenként tök változó! Simán lehet még baba!

Amúgy az említett tesztet nem ismerem!

2018. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Addig ameddig nem jött meg reménykedhetsz! Én is mára-holnapra nem várom, eddig semmi. De még csak délelőtt van! Reméljük összejött! :)
2018. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. 😄
2018. febr. 2. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!