Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tudok kezdeni 7 hetes...

Mit tudok kezdeni 7 hetes terhesen a kínzó gyomorégéssel és a sok gyomorsavval?

Figyelt kérdés
Már lassan elviselhetetlen lesz.
2018. febr. 6. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Rennie, langyos tej, pici kóla szénsav nélkül.
2018. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
orvos kellene.. a gyomorsavval az a gáz ha visszajön, olyan erős sav, h felmarja a nyelőcsöved, mehet belőle a tüdőbe, és visszafordíthatatlan károkat tud okozni..fogalmam sincs h savlekötöket lehet e szedni terhesen.
2018. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ludea jó rá. Nekem más nem segített, még a Renie-től is égett a gyomrom. Vényköteles, terhesség alatt szedhető.
2018. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a salvus víz csodákat tett. Elég undorító az íze, de megéri:). Viszont nem tudom, hogy ilyen kis terhesen lehet-e inni. Én a 2. és 3. trimeszterben ittam.
2018. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna! egy kávés kanálnyit keverj fel kb 3cl vízben azt gyors húzd le és kisérd. le valami üdítővel vagy ízesített vizzel (hogy elnyomja az ízét!) nekem bejött . A mai napig használom.
2018. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a szodabikarbona valt bs
2018. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rennie. Én terhességem nagyrészében azon éltem. Kb kéthetente 1 doboz fogyott belőle sokszor. (Mondjuk félidősig nekem nem égett a gyomrom) Plusz figyeld mit eszel. Ne legyen túl fűszeres, csípős
2018. febr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!