Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dpo 15 extra halvány teszt?...

Mitzi83 kérdése:

Dpo 15 extra halvány teszt? Tegnap egy barna folt este.

Figyelt kérdés
Szerintetek miért van ez? Soha nem szoktam barnázni, megjön és kész. A teszten lattam valamit de szerintem csak oda képzeltem.

2018. febr. 13. 06:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor erős pozitív volt már. Vagy megjön vagy nem. Ismételd meg a tesztet! Képed nincs róla?
2018. febr. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. eddig nem barnáztál, hát most igy jön meg (bárkinek bármikor lehet, nekem kb. 4-5 alkalommal volt)

2. terhes vagy és progeszteron kell hogy megmaradjon (progi hiány szokott barnázast okozni)

3. Kémiai terhesség, halvány tesztnél gyakori, hogy nem is erősödik hanem megjön



Ezek lehetnek leginkabb. A terhesség+barnázás kombóval viszont mielőbb doki!

2018. febr. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs képem nem lehet fotózni. Sajnos ezt a vonalat csak en lattam szerintem csak oda képzeltem. Tavaly es előtte is elvesztettem egy babát mehenkivuli volt. Azóta sajnos történnek furcsa dolgok lehet ez a barnazas is valami új
2018. febr. 13. 07:02
 4/12 A kérdező kommentje:
A tesztem negativ megnéztem csak száradasi csik van rajta. A hormonjaim jók elég sokat vizsgáltak az elmúlt években. Csak mivel egy petevezetőm van így nem sok esely van...
2018. febr. 13. 07:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is egy petevezetékem van!Nekem is tavaly márciusban vették ki méhenkívüli miatt.Bízzunk benne hogy lesz babánk!Mást nem tehetünk!Több embert ismerek aki egy petevezetékkel lett terhes ha nekik sikerült nekunk miért ne?Ebben bízom én is!Szorítok minden sorstársamnak!!!
2018. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha pontosan tudod mikor volt ovulációd akkor sajnos már egyértelmű pozitívnak kell lennie. Ha nem vagy benne biztos és később volt természetesen van remény:). Nagyon drukkolok.


15 hós és 6 hetes pocaklakó anyukája

2018. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma megjött, kicsit furcsa volt ez a pár csepp barnazas ezért reménykedtem...
2018. febr. 14. 09:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez egy új módi, hogy rózsaszínezés meg barnázás remenykedesre ad okot.....

A rózsaszín és barna folyás 99%-ban közelgő menstruaciót jelez VAGY progeszteronhianyt, hormonális bibit. Terhessegnél pedig általaban nem jó jel ráadasul.

2018. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem módi, hidd el! Csak amikor mar ennyi baja van az embrnek meg ennyi idős akkor hajlamos kicsit túl gondolni a dolgokat. Ez az oldal meg ezért van hogy ide leirhatod még akkor is ha tudod hogy szinte semmi értelme. Gondolom azért beszélsz így mert nálad minden rendben van, vagy azt hiszed hogy minden rendben van, sajnos nagyon nehez ezeket a dolgokat ami velem is történt feldolgozni, ha hiszed ha nem sokmindent megvaltoztat.
2018. febr. 15. 06:57
 10/12 anonim ***** válasza:

#6-is vagyok! Nagyon sajnálom! Remélem következő hónapban sikerülni fog!

Kedves #8-as! Én végigcsináltam a Nővéremmel és egy barátnőmmel, hogy évekig nem jött a baba és hidd el, az ember a reménybe is kapaszkodik. Csak mellesleg jelzem, hogy Tesómak és nekem is megvolt még egyszer a menstruációnk, pedig már terhesek voltunk.

2018. febr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!