Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Predictor Early teszt...

A Predictor Early teszt tényleg 6 nappal menzesz előtt használható?

Figyelt kérdés
A tesztre sz van írva hogy a nemvárt előtt 6 nappal is elvégezhető. Valakinek van tapasztalata konkrétan ezzel a teszttel? Ha igen nem várt előtt mikor tesztelt? Valós eredményt mutatott?

2018. febr. 15. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előtte 4 nappal már pozitív volt :) Hamarabb nem teszteltem, túl nagy a hiba%
2018. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudsz várni egy hetet?
2018. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a tájékoztatóját, ott pontosan le van írva, mikor milyen eséllyel mutatja ki a terhességet. Mensi előtt max 2 nappal érdemes tesztelni
2018. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Használni bármit lehet, csak nincs értelme. Ugyanis a hcg nevű hormon csak és kizárólag beágyazódás után fog elkezdeni termelődni, tehát ha még nem történt meg a beágyazódás, akkor nincs hcg hormon és akkor nincs pozitív terhességi teszt sem. Először is kb. középidőben, szabályos 28 napos ciklusnál 14. nap körül van az ovuláció. Nyilván ha jókor jó időben van együtt a pár, akkor megtörténik a megtermékenyítés, ami nem feltétlenül történik meg azonnal, lehet 1-2 nap is eltelik, ezután 7-10 nap a beágyazódás, itt már a 14. naptól eltelt 8-12 nap, vagyis legkorábban már akár lehet hcg, ezáltal pozitív teszt a ciklus 22. napján, ettől korábban nem lesz sem hcg, sem pozitív teszt, de lehet mindez csak a ciklus 26. napján fog bekövetkezni. Viszont a hcg nevű hormon kezdetben nagyon kis mennyiségben van jelen, tehát nem feltétlenül fogja kimutatni menzesz előtt a teszt. Mert hiába van ott, de olyan kis mennyiségben, hogy még nem érzékeli a teszt. Tehát ha nem akarsz feleslegesen tesztelgetni, hiú ábrándokba ringatni magad, beleélni magad bármibe, vagy idő előtt csalódni, akkor szépen megvárod, hogy nem jön meg a vérzésed és csak utána tesztelsz.
2018. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves második! De ráérek, és ha valóban olyan negatívak a tapasztalatok mint amiket olvasni lehet róla meg sem veszem! De szerintem az infó gyűjtés még nem bűn😉
2018. febr. 15. 19:01
 6/11 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján még negatív volt, 3 nappal később a facelle egyértelműen pozitív.
2018. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nappal elotte mutatta a pozit.
2018. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sofia1234 ***** válasza:
Predictor early nemvárt előtt egy nappal pozitív!!!
2018. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. febr. 15. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a menzesz elott 8 nappal pozitiv lett. A doktornom azt hitte ikrek azert lett ilyen hamar pozi. De nem! Csak egy baba volt.
2018. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!