Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-6 hetes terhes vagyok,...

5-6 hetes terhes vagyok, ovulácios teszt mikor pozitív lett (délután), akkor voltunk együtt (este), másnap délben pedig már negatív volt a teszt. Aznap már nem voltunk együtt. Szerintetek kisfiú vagy kislány lesz?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
16-20. Héten kiderül !! :) nyugi
2018. febr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Az lesz, amilyen kromoszomju sperma celba ert. Idotol, kivanossagtop, hasmerettol es formatol fuggetlenul. Majd az uh megmondja, es meg az sem lesz biztos. Akkor biztos ha kint van. Fogjatok.fel
2018. febr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam ,hogy ilyenkor több eséllyel fogan fiú,mint lány,mivel viszonylag rövid idő alatt kell eljutnia a spermiumnak és az xy gyorsabb,mint az xx. ( x kromoszóma nehezebb ezért lassabb) de mindez nincs bebizonyítva ,vagyis nem szabályszerű,hogy biztos ,hogy fiú lesz.
2018. febr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mi esetünk is ugyan ez volt, 2x is. Mind 2x fiút szültem. :)
2018. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12.héten kiderül. Ha a “legendát” nézzük, akkor fiú. Mi is most így voltunk együtt ahogy leírtad:).
2018. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nalam is ugyan igy volt ! Este 7 kor pozitiv lett akkor este voltunk egyutt masnap delutan 1-2 ora fele es este is negativ volt az LH tesztem. Egyenlore varom az eredmenyt hogy sikerult e teherbeesni :))
2018. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Korkin ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Vegul fiu vagy lany lett.

Mi ugyan így voltunk egyutt most es fiut szeretnenk :) remelem sikerult..

Koszia valaszt

2020. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4es válaszoló vagyok. Azóta újra szültem, ismét fiút. Megintcsak ovu napján voltunk együtt. Kislányt szerettünk volna, de imádjuk a legkisebb fiúnkat is. Már 1 éves.
2020. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!